fire starter ..ates baslatıcı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ilbeğ Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 76
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,559

ilbeğ

Kamp III
Yer
kocaeli
7,5 cm uzunluğunda ve 0,8 cm eninde olan diğer ince olanlardaki gibi kırılma riski olamayan modeldir
42 gram ağırlığında
1magnezyum çuubuk ve tutma sapı
1 adet demir kazıma çubuğu
1 adet sağlam taşıma ipi ile birliktedir.

fıyatı 11 lıra

http://www.youtube.com/watch?v=EmsQGzNLOjo&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=hWY6YUyw4Pw&feature=related

Bear Grylls Magnezyum Cakmaktasi  44695477 0

Etiketler
Ynt: fire starter ..ates baslatıcı

Ah be abi şunların hepsini bir koysana ikide bir havale kargo ile uğraşmayalım hepsini toptan alalım ;D ;D ;D

evet Cenk bey dogru aslında ama dedıgım gıbı bende hosuma gıden bır sey buldukca fazla alıp sızınle paylasıyorum dolayısıyla ucuzda oluyor yoksa ole bı depo falan sahıbı degılım :smiley:))tabı kendıme aıt malzemelerımı saymazsak :smiley:)cok tevazulu oldu ama ıdare edın artık

bekirgümüş' Alıntı:
evet yani haklısınız.

Bekır bey valla sızde haklısınız :smiley:sıparısınızı ıns yarın cıkartıyorum bı adres yenıleme yapalımmı ozelden gercı sızın adresınız var fakat su an bakamıyorum her ıhtımale karsı adres ve sıparısı ozelden yazarmısınız sıze zahmet

pekı Mesud bey bıtanede sıze ayırıyoruz kıbrıt kactane ıstıyorsunuz ozelden adresı tekrar yollarmısınız sıparıslerınız ve adet belırterek sıze zahmet

Reha bey sonuncuyuda sıze ayırıyorum sanırım en gec persembe gunu kargolarım nasıpse

yasarergun' Alıntı:
bana da bir tane lazımdı :(
ayrıca elimdeki son çakrit de alındı 8 tane daha istiyorum yeni seriden
bir tane de çok amaçlı kart
cok amacli kartta bi sorun var hocam fakat kendime ayirdiim starteri size yolluyorum kibritlerin yeni modeli var az daha irice dorttanesinide yanilerden yollarim dortte oncekilerden hosunuza gider diye tahmin ediyorum

ilbeğ' Alıntı:
cok amacli kartta bi sorun var hocam fakat kendime ayirdiim starteri size yolluyorum kibritlerin yeni modeli var az daha irice dorttanesinide yanilerden yollarim dortte oncekilerden hosunuza gider diye tahmin ediyorum

hocam fire starter yeni gelirse rezerve edeyim kendinize ayırdığınız sizde kalsın elinizden almış olmayayım ama 8 tane çakrit ilaç gibi gelecek teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri