fire starter ..ates baslatıcı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ilbeğ Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 76
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,558
Ynt: fire starter ..ates baslatıcı

Burak Bey,
Selamlar...
İlk mesajınızda elinizde bulunan 7.5 cm lık fire starter kitin eşdeğeri şu anda elinizde mevcut ise ben de almak isterim.
Bilgi verebilirseniz memnun olurum.

Saygılarımla...

Burak Dirican

Etiketler

korelm' Alıntı:
Burak bey,
EKte görülen ürünler az önce elime geçti. Çok teşekkür ederim. Toplam tutarı ve hesap ayrıntılarınızı iletirseniz hemen tutarı size göndermek isterim.
Sağlıcakla kalın.

sn Korel ıyı gunlerde kullanın ıns.. zıncırlı olan (magnesıumsuz ) starter ve cakrıtı hedıye olarak gonderdım dıger buyuk starterlerın tanesı ılanda yazdıgı gıbı 11 tl dır ozelden hesap bılgılerını gonderdım begendıysenız odeme yapabılırsınız saglıcakla kalın

ActionMan*' Alıntı:
Sayın ilbeğ,

Özelden cep numaramı yazdım, en kısa zamanda geri dönüşünüzü bekliyorum.

Vedat bey mesajınız ulasmadı adres telefon ve sıparıs bılgılerınızı eklersenız gonderebılırım

barbecue' Alıntı:
Burak Bey,
Selamlar...
İlk mesajınızda elinizde bulunan 7.5 cm lık fire starter kitin eşdeğeri şu anda elinizde mevcut ise ben de almak isterim.
Bilgi verebilirseniz memnun olurum.

Saygılarımla...

Burak Dirican

evet Burak bey elımde mevcut ıstersenız gonderebılırım saygılar Burak..(bu ara benınde ısmım Burak :smiley: )

ilbeğ' Alıntı:
evet Burak bey elımde mevcut ıstersenız gonderebılırım saygılar Burak..(bu ara benınde ısmım Burak :smiley: )

Çok memnun oldum Adaşım...
Özelden size mesaj gönderdim...

Sevgiler, saygılar...

Burak Dirican

barbecue' Alıntı:
Çok memnun oldum Adaşım...
Özelden size mesaj gönderdim...

Sevgiler, saygılar...

Burak Dirican

mesajınızı aldım gonderınızı gun ıcınde gerceklestırıcem ıns bende cok menun oldum Burak bey

ilbeğ' Alıntı:
mesajınızı aldım gonderınızı gun ıcınde gerceklestırıcem ıns bende cok menun oldum Burak bey

İlginize cok teşekkür ederim.

Sevgiler, saygılar

Burak Dirican

İlbeg bey banada 2 tane ateş başlatıcı lazım elinizde var mı nasıl iletişime geceriz acil geri dönüş yaparmısınız?

edizars' Alıntı:
İlbeg bey banada 2 tane ateş başlatıcı lazım elinizde var mı nasıl iletişime geceriz acil geri dönüş yaparmısınız?

ozelden telofon numarımı yolluyorum adres ad soyad bılgılerınızı sms olarak yolluyabılırsınız

Murat Bey,
Kargo elime sorunsuz ve hızlı bi biçimde ulaştı. Bana özelde hesap numaranızı ve borcumu yazarsanız hesabınıza geçişi yapayım.

Kullandıgım cakmagı gecen gün bir arkadaşım begenince ona hediye ettim.Daha önceden fitili tamamen yanmış bi tane vardı ona yorgan ipi takmıştım ama naylon karışımı olunca ipte opaklanma olmuştu malesef fitil bulamadıgım icin dün akşam bi mum alıp ipini uygun ölcüde kesip yerleştirdim.
Şimdi cok güzel oldu.
Fitil konusunda sıkıntı yaşayanlara mum tavsiye ederim.
off_road' Alıntı:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Geri