fiyat düştü satılık pajero 1990 MODEL

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan manyofobi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,415

manyofobi

Kamp I
Yer
ankara
Web
www.gezenbilir.com
herkese merhalar cok sevdigim ve sorunsuz temiz pajeromu yurtdışına gidecegim için satıyorum ilanı daha önce vermiştim ama olmadı şimdi fiyatı düşürdüm araçımda sorun yok sadece 1 yıl yurtdışında kalacagımdan dolayı araç yatmasın diye satıyorum....... inşallah satılır kapıda çürümez.....
merkezi kilit takıldı sorunsuz
üzerindeki lastikler güzel durumda hatta biri daha 20 gün oldu takılalı (lastik kaldırımdan inerken demir parçası varmış kenarda görmedim ve lastik yırtıldı ve bana bu 200 tl ye mal oldu yenisini aldım)

4 adet kışlık vakumlu lastikler var yeni sadece bi kış gördü

döşemeleri cok iyiiii

motor 6 bin km önce motor yapıldı yani benden önceki sahibi yaptırmış ve yapıldıktan sonra bana nasıip oldu ve çok güzel çalışıyo

km gazda (po ve aygazdan alınan gazla) km 220 krş yakkıyo inanması zor ama gerçek

bi kaç güne kadar üste bagaj yapılacak yapacak kişiyle anlaştık paslanmaz borudan ve afilli bişey yapacak maliyeti(850 tl ye)anlaştık

kaporta durumu çok güzel duşuyla gidiyle sorunsuz bi araç ufak bi paslanma vardı ama şimdi yapıldı boyası atılacak (lokal boya)

hep iyi taraflarını yazdım şimdi çalışmıyan tek yeri olan LPG GÖSTERGESİ ŞAMANDIRA BOZUKMUŞ DEGİŞMESİ GEREKİYO parça 120 tl ama vaktim yok taktıramıyorum

içinde roadstar cd çalr var iki tana JBL COMPENAT TAKILI İKİ ADET JVC OVAL HOPARLÖR TAILKDI

ARKA ALT BAGAJ KAPISI İÇİNDEKİ DÖŞEMEDE OLAN ÇÜRÜMÜŞ OLAN MDF Yİ CIKARIP 4 MM LİK KOMPOZİT PANEL YAPTIM VE ÜSTEKİ AÇILIR CAM OLAN KISMA PRATİK BİR KİLİT SİSTEMİ YAPTIRACAM

FİYATI SAHİBİNDEN COM DA 15.000 Dİ GEZENBİLİRDEKİ ARKADAŞLARA 14.000 TL DEMİŞTİM

YENİ YİYATI 13,250 TL

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-arazinin-efendisi-yollarin-gozdesi-47100496/detay/

Etiketler
Ynt: fiyat düştü satılık pajero 1990 MODEL

bu ilanı, ilan panosu vasıta bölümüne yayınlamalısınız sizin açınızdan daha iyi olur daha çok kişi bakar hayırlı satışlar iyi günler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri