Freelander 2.0 Td4 (multimedia) Öneri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan camelot Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,119

camelot

Yeni Üye
Merhabalar 2006 2.0 td4 sahibiyim. araçta orjinal teybi bulunmaktadır. değiştirmeyi planlıyorum ama uygun bir cihaz bulamadım. multimedia kullananlardan öneri bekliyorum.yada alternatif olarak aux çıkısı veya usb bağlantı yapabilirmiyim orjinaline ?

Etiketler

Bu konuyu canlandırmak gerek diye düşündüm.
Ne yaptınız bulabildiniz mi acaba uygun bir cihaz ve işçilik? İnternette birkaç yer buldum ama sanırım çerçevesinden dolayı çok kötü görünüyor. Tam oturmamış gibi

BİR KAÇ TANE DENEDİM ÇERÇEVELER YA TAM OTURMUYOR YA DA BURADAKİLER YERLEŞTİREMEDİ. UNİVERSAL BAKINCA DİREKSİYON ÜZERİNDEKİ TUŞLAR AKTİF EDİLEMİYOR.

BİR KAÇ TANE DENEDİM ÇERÇEVELER YA TAM OTURMUYOR YA DA BURADAKİLER YERLEŞTİREMEDİ. UNİVERSAL BAKINCA DİREKSİYON ÜZERİNDEKİ TUŞLAR AKTİF EDİLEMİYOR.

Bizim araç için piyasada satılan çerçeveler var. Onlarda alıp da gitsek hallolmaz mı acaba o oturma sorunu? Kafayı yiyeceğim valla en son boşluklara uygun ahşap kestirip siyaha boyatacağım o olacak. Universallerin direksiyon kumandası uyuşmazlığı da iyi bir oto elektrikçi tarafından halledilebilir gibi geliyor; ama bilmiyorum. Lütfen uygun ürün ve uygulamayı bulduğunuzda buradan yazın.

Selamlar.
Navitech dtv 8600 kutidan cikan cerceve ile kendim taktım. Fikir verebilir.

20170114 120554

20170114 120614

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri