Freelander Almak İstiyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tanyolu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 104
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 79,741

tanyolu

Kamp II
Yer
Ankara\Nevşehir
cümleten selamın aleyküm arkadaşlar. bende aranıza yeni katıldım.bu tarz sitelere ilk burda üye oldum ve yeni konu oluşturana kadar baya uğraştım :D freelander almak istiyorum 2001 modelin altını alma diyorlar doğrumu, yedek parça ve servis olayı ağırmı. tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler...

Etiketler
Ynt: Freelander Almak İstiyorum

selamlar hosgeldiniz kullanim amacinizi ve aracta sizin icin olmazsa olmazlar nelerdir onlardan bahsederr belirtirseniz daha iyi yardimci olunabilir kanisindayim.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=8566.0 başlığında detaylıca incelenmiştir.

hoş bulduk büyük okyanus. ben askerlikte (hakkaride) ve simdi çalıştıgım fabrikada defender kullanıyorum memlekette dedemin traktörü ve eski unimogu var fırsat buldukca onlarla kendi çapımda eğleniyorum. bundan sonra kendime bi araç alıp bende gezilere vs. katılmak istiyorum. freelanderi görünüş itibariyle hem şehir içi hemde o fotolarda gördüğüm gezilerde kullanabilirim diye düşünüyordum. sağ olsun phobios yönlendirdi araç hakkında baya bişeyler yazmışlar, doğrusu okudukca tırstım. gezilere dedemin traktörü ile katılsam daha iyi yazılanlara göre. açıkcası 25 bin Tl. param var. araçlar hakkında pek detaylı bilgim yok bide fazla paran olmayınca secenekler daralıyo. herhalde bana defender gözüküyo. pekte heveslendiydim yaaaa.... :'(

freelanderla hem ailemle şehir içi hemde faliyetlere katılırım diye düşünüyodum ama aracı bilenler iyi şeyler yazmamışlar. gerçi benimkiside iş değil elimdeki paraya bakmadan çok şey istiyorum. ben 25 bin Tl ye optimum ne alabilirim iyi araştırmam lazım. sizlerde yardımcı olursanız çok sevinirim....

25.000 TL iyi bir rakam. eğer benzinden korkmuyor ya da LPG kullamaktan çekinmiyorsanız, 1999 - 2001 arası Discovery Series 2 4.0lt V8'i 20.000 TL civarına alabilirsiniz. 25.000 TL'ye 2-3 daha eklerseniz, aynı yaşta TD5 dizel de alabilirsiniz.
hangi marka / model alırsanız da, şimdiden hayırlısı olsun.

selamlar bencede discovery dogru secim olabilir. tabi bunlar kisisel seyler ama benim görüsüm; kesinlikle frelander olmazdi ne arazi araci ne sehir araci ne oldugu belli olmayan cok arada kalmis bir versiyon olarak görüyorum ben onu, ve cok kücük kasa ve ic hacim hatta samimi olmak gerekirse onu alacagima önden cekisli bir kombi arac almak daha konforlu olabilir dusuncesindeyim.
sizi etkilemis olmak istemem ama arazi de isin icine giriyorsa frelander dogru secim gibi gelmiyor bana discovery!!! konfor da var arazide var discovery sahibi olan birisi daha ne isterki.

evet abi sonunda gidip bi reno Toros alacam memleketim Nevşehirde, arkaya patates cuvallarını atarım dağ bayır gezerim. onounla tarla bile sürerim...

yo ben kötü bişey demek istemedim. aksine sizin fikirlerinize çok ihtiyacım var. yanlış anlaşılma olmasın üzülürüm

freelander alırsan kesinlikle akraba gibi oluruz sende iyi müşterim olursun ;D ;D

bir parçacı ve ağır off rooad cu olarak bence freelander modelinden vazgeçmeni tavsiye ederim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri