Frontera 2.8 Tdi Satilik

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan axysnake Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,838

axysnake

Yeni Üye
Ihtiyactan satilik

Uploadfromtaptalk1443991622731

Etiketler
1996 Opel Frontera 2.8tdi
280000km
Muayne yeni,arac muayyerdir,arazi sisteminde,yururunde sorun yoktur,boya var,2005 gumruk girisli.

Fiyat 19000tl
Fatih Donmez 05384551612

Resimdeki istasyon Geyvedeki istasyon o yüzden sordum
Araç hakkında daha detaylı bilgi verirseniz sizin için satması daha kolay olur

Ben fronteralara bakıyorum 2.2 lpg li olanlara sizin araç ne yakıyor lt bazında söylerseniz sevinirim bir de parça sıkıntısı var mo

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben fronteralara bakıyorum 2.2 lpg li olanlara sizin araç ne yakıyor lt bazında söylerseniz sevinirim bir de parça sıkıntısı var mo

Sent from my iPhone using Tapatalk
Aracin fiyati dusmustur 17000 tl,yakiti 100 km de ortalama 9 litre ,pazarlik var,motorda ufleme var,5000km de yaklasik 1lt yag eksiltiyor,motorun cekisinde problem yok,hararet problemide yok,biz bu sekilde biniyoruz,ikinci arac ,ihtiyac fazlasi ve nakit ihtiyacindan satilik,2005 gumruk girisli,komple boyali,degiseni yok,4jb1 turbo motorlu,klima,sunroof calisiyor,gogusluk temiz,on koltuklarin dosemeleri yipranmis,bu sekilde satilik.

Yedek parcada problem yok,isuzu dmax,Nkr motor parcalari,tfr kaporta parcalari,yuruyen aksamda yine isuzu,gm parcalari uyar aradiginiz parcayi opelcilerde bulamazsaniz sayet,parcayi sokup parcacilarda ararsaniz illaki bulursunuz,ama gidipte fronteranin su parcasi diye sorarsaniz biraz problem olur.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.