Frontera 3.2 Hareket Etmiyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hdogan37 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,167

hdogan37

www.4x4pazari.com
arkadaslar arabam 99 model otomatik vites 3.2 frontera gecen gun yolda giderken once cekmemeye basladi bagiriyor ama cekmiyodu.geri vitese taktim sorun yoktu.ama ileri baya yuksek gazda cok yavas gidiyodu.simdi araba calisiyo ama ne ileri nede geri gidiyo.internette yaptigim arastirmaya gore kimi akslardan kimi yagdan kimide sanzumandan yada balatadan yapar diyolar.bu olay basina gelen ve cozumu bilen varsa cekiciyle araba dolastirmiyayim.dogru bi yere gotureyim.ayrica istanbul avrupa yakasinda gittiginiz duzgun bi usta varsa.yazin.topkapi sanayide opelciyim ben diye ovunen bi arkadas perisan etti beni.ordan ciktiktan sonra yanlis bagladigi kablolari ve hortumlarin gercek yerini bulana kadar canimiz cikti

Etiketler
Ynt: Frontera 3.2 Hareket Etmiyor

Slm boşta aracın gaz pedalına basıldığı zaman gaz yemesi nasıl iyi gaz yiyorsa muhtemelen automatic şanzıman.

motor duzgun calisiyor.gaz yemeside gayet guzel.ben bu arabayi almadan sanzuman 3500 liyara toplanmisti yaklasik 6 ay once insallah garantilidir

arkadaslar bu sanzumani kurtulustaki otomatik sanzumanci volkan usta yapmisti.gittim ona sordum buyuk ihtimalle sanzumanin icinde bi bant varmis onu kirmistir buda kullanici hatasi diyor.sozde sanzuman 1 yil garantiliydi bozulunca hatayi kullaniciya yukluyolar.masrafda 1500-2000 lira civariymis.bu arada bu sanzuman yapilali 1700 km yol yapildi.sizce volkan usta haklimi kullanici hatasimi yoksa yaptigi isin arkasinda duramadigindanmi boyle diyor.ayrica araba sehir ici kullanilan bi arac.dag bayir gormedi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri