Gezenbilir Ankara Işık Dağı Kamplı Off-Road Gezisi (20-21 Aralık 2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 354
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 44,813

28 Aralık 2008 Pazar Günü nerede Off-Road yapalım

• Kullanılan toplam oy
    18

ceranus

Tabanvay-Offroad Grubu
Yer
ANKARA
Etkinliğimize buradan devam ediyoruz, hepimize iyi eğlenceler :smiley:

20-21 Aralık 2008 Işıık Dağı Off-Road ve Kamp etkinliği sonrası fotoğraf ve ayrıntıların paylaşılacağı başlık burası olacak arkadaşlar, şimdiden teşekkürler ediyorum.

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Ankara Işık Dağı Kamplı Off-Road Gezisi (20-21 Aralık 2008)

Allaha şükürki sağ salim döndük ve feci yorgunum ama tatlı bir yorgunluk tabii.Gerçekten güzel bir etkinlikti.Zerrine bu güzel organizasyon için.Fatihe 2 gün boyunca başında nöbet tuttuğu ve hiç sönmesine izin vermediği kamp ateşimiz için,Cem ve Selamiye kendi elleriyle hazırlayıp bizede tattırdıkları o nefis Beypazarı güveçi ve süpper fıztıklı irmik helvası için(Daha öncede söylemiştim ormanda baklava bile açabilecek azimimiz var,bizzat gördüm ;D ),Mustafa abiye her eksiğimizi tamamlayabilme kapasitesi ve özverisi için,Ender e Ankarada kalacağı kısacık sürede bizlere eşlik ettiği için,Eren ve Can a bzlere mükemmel bir fotoğraf albümü sunacakları için,Levent ve Murat a gece açtıkları açıkhava disko-bar ında yerli,yabancı tüm açık büfe içecekler ve müzik ile bizleri dağ başında bile alemlere akıttıkları için,Eren e Areside bizlerle tanıştırdığı için,Çiğdeme sabah İstanbul treninden inip,öğleden sonra bizlere katılma istek ve başarısını gösterdiği için,M.Emin abiye meşhur araçüstü,kendi imalatı çadırııyla gelip bizi bu meraktan kurtardığı için vee son olara Arese şirinlikleriyle bizleri gülümsettiği için kısaca herkese herşey için çook teşekkürlerr(Unuttuğum isimler varsa affola ;))

öncelikle herkese selamlar sağ salim dönmüş olmanıza inanın çok sevindim ama kampınızla ilgili fotolarıda bir an önce görmek için sabırsızlandığımızı bilmenizi isterim. tekrar tekrar biraraya gelebilmeniz dileğiyle hoşçakalın.

ışıl öyle bi anlatmışsınki etkinliği gitmiş gibi oldum valla.tabi kıskanarak okudum ;)oda ayrı bi konu ama neyse güzel geçtiğne sevindim yinede...

Emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ederim :smiley:

resimler en kısa sürede geliyor,süper kareler var süper! :smiley:

Biz gidemeyenler takımı olarak resimleri bekliyoruz.
Biliyorumki çok şey kaçırdık.:(

yazargezeryolçizer' Alıntı:
aynen , merak ve sabırsızlıkla hem de :smiley: :smiley:

Herkese tekrar Merhaba. Eren abimin (Nam-ı diğer Eratech) tüm ısrarlarına karşılık malesefki rahatsızlığımdan dolayı katılamadım. Detaylarını az da olsa öğrenince ve en önemliside kar yağdığını duyunca çok ama çok üzüldüm :mad: İnşallah bir dahaki organizasyonunuzda yanınızda olurum.Cümleten iyi geceler dilerim.
Saygılar...

yazargezeryolçizer' Alıntı:

aynen bende katılıyoruam, yalan oldu bu gezi bize, bari ankarada bişeyler yapalım dedik oda yalan oldu, umarım siz çok eğlenmişsinizdir, foto bekliyoruz.

Kerim diger gezinin videoları var diyordun onlarıda koyarmısın?

olmadıkları daha iyi ben kıskanıyorum zaten :smiley: yine katılamadım 3 oldu bu yazık bana

Karda yağdığına göre,eminim çok güzel gezi olmuştur,fotoğrafları bekliyoruz sabırsızlıkla.

uyuyorlar galiba ses soluk yok , çok yorulmuşlar ;D

Abicim doğru tespit.Söylemesi ayıp tam 14 saat uyumuşum walla:smiley:Ama bu yorgunluğa değdi.Gelemeyen arkadaşlarımızında eksikliği tabiiki hissedildi.İnşallah daha sonraki faaliyetlerimizde hep beraber olabiliriz.Buarada umarım artık iyisindir Kerim.Çok geçmiş olsun..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR