Gezenbilir Hatay Grubu; Amanoslar Aktepe Tandır Akkaya Offroad Keşif Gezisi (30 Ocak 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan maliarslan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 112
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,105

maliarslan

Kamp I
Yer
Hatay/İskenderun
ilk resim değil ama ilk yorum benden olsun.

Gezi güzeldi ama malesef kısa sürdü en azından benim için öyle oldu. çok heveslenmiştim ama olsun denedik. kısmet bir daha ki sefere artık. en azından gözümle parçalanmış buzağı leşi görmüş oldum.

bu arada bu gezide yancı oldum ama bi daha ki sefere bende elim dolu gelirim artık. öğrenmiş oldum. Sedat Bey'e de ayrıyeten teşekkür ederim. hem beni aldığı için hem de dönüşte Atik üzerinden Akbağlar'a kadar beni evime bıraktığım için. ama bi daha ki sefere dönüş çayları benden olsun. ısrarla rica ediyorum...

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Amanoslar Aktepe Tandır Akkaya Offroad Keşif Gezisi (30 Ocak 2011)

Planladığımız Aktepe, Küreci, Zeytinoba, Tapıtgediği gezisine 7 Araçla Başladık Tapıtgediğinde yeni yağmış kar daha ileri geçmemize müsade etmedi, hedeflediğimiz geziyi tapıtgediğinde sonlandırdık

IMG 3021 800x600

IMG 3024 800x600

IMG 3025 800x600

IMG 3025 800x600

IMG 3026 800x600

Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Amanoslar Aktepe Tandır Akkaya Offroad Keşif Gezisi (30 Ocak 2011)

Tapıtgediğine çıktığımızda kurt, tilki, tavşan ve bol miktarda yaban domuzu izleri vardı. kurtlar bir tane danayı parçalamışlar bizim arabaların sesinden rahatsız olup leşi bırakıp gitmişlerdi.

IMG 3077 800x600

IMG 3078 800x600

IMG 3079 800x600

IMG 3080 800x600

IMG 3081 800x600

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR