Gezenbilir Hatay Grubu Amanoslar Kızıldağ Keşif Gezisi (2 Ocak 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasarergun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 50
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,337

yasarergun

Dünyayı değiştirebilirsin
Yer
Antakya-Hatay ama O bir Antep'li :)
Web
www.yiyenbilir.com
2 Ocak 2011 tarihinde bir önceki faaliyette keşfini yapıp google earthden belirlediğimiz rotadan kızıldağ, kazıklı, kartalalanı, fırnız, alahan rotasını deneyeceğiz. Kızıldağ-Kazıklı arasını daha önce yürüyerek ya da araçla geçmedim o nedenle bu bir keşif gezisi olup nerede biteceği belli değildir. Ancak standart 4x4 araçların da çok zorlanmadan parkuru bitireceğini düşünüyorum.

hareket saatimiz pazar günü 06.00 çevre yolundaki Toki evleri yanındaki kisecik kavşağında buluşuyoruz. Hızlıca asfalttan radar yoluna gidip geçen seferki parkurdan yol ayrımına kadar gidip sonra keşfe başlıyoruz.

(Telsizler kargoya verildi sanırım geziye herkes kendi telsizini kullanabilecek, eğer grup olur derse cumartesi sabahı çıkıp gezenbilirdeki ilk 2011 faaliyetini de yapmış olabiliriz :D)

Katılacaklar

1. Yaşar Ergün Suzuki X-90

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu Amanoslar Kızıldağ Keşif Gezisi (2 Ocak 2011)

1. Yaşar Ergün - Suzuki X-90
2. Erdinç Ediboğlu ve Ailesi - Ford Ranger
3. Mevlüt Duman ve Ailesi - Mitsubishi Pajero
4. Fevzi Karaali ve Ailesi - Cherokee

Yaşar Hocam, pazar arkadaşlara daha çok uyuyor.
Rangerda 5 kişi olacağız gibi görünüyor. Sizin ko-pilot koltuğunuz dolu mu Hocam? Yılmaz Kardeşimizin ko-pilot performansına ihtiyacımız var :smiley:

reel eksen' Alıntı:
1. Yaşar Ergün - Suzuki X-90

Yaşar Hocam, pazar arkadaşlara daha çok uyuyor.
Rangerda 5 kişi olacağız gibi görünüyor. Sizin ko-pilot koltuğunuz dolu mu Hocam? Yılmaz Kardeşimizin ko-pilot performansına ihtiyacımız var :smiley:

Bize uyar ;)

1. Yaşar Ergün- Yılmaz Altunay - Suzuki X-90
5. Kenan Dolapçıoğlu- Suzuki Grand Vitara

1. Yaşar Ergün- Yılmaz Altunay - Suzuki X-90
6. Feridun Bahadırlı - Ford Ranger
7. Mustafa Çalgın ve Ailesi - Cherokee
8. Levent Çokluk ve Ailesi - Nissan Terano

Sedat Bey iskenderundan geleceğinden hareket saatimizi 06 45 olarak değiştirdik. Geçen hafta BİM de kayseri sucuğu vardı aldım test ettim süper, fermente sucuk, hafif acılı yarım kiloluk paketler halinde satılıyor Beşler'de alınabilir. Sucuk ve Ekmek dışında bir şey almanıza gerek yok zaten tecrübeyle sabit olduğu üzere başka şey yemeye vakit kalmıyor. Kırmızı kapya biberi ben ya da kenan hocam alırız herkesin almasına gerek yok. Denk gelirse birisi yeşil kalın sarmısak alsın (mümkünse yıkanmış getirsin ya da denk gelirse ben alacağım)

1. Yaşar Ergün- Suzuki X-90
9. Rami Elvacı- Cenk Babayiğit- Mitsubishi Pajero Pinin
10.Sedat Bakır- Mitsubishi Pajero

Kar da yağarsa çok güzel olur...

EVET, eklediğiniz fotoları gördüm. Elinize sağlık. Güzel bir gezi idi. Umarım yeni gezide çok daha fazla kar yağmış olur, yine güzel kareler yakalanır...

yasarergun' Alıntı:
Sedat Bey iskenderundan geleceğinden hareket saatimizi 06 45 olarak değiştirdik. Geçen hafta BİM de kayseri sucuğu vardı aldım test ettim süper, fermente sucuk, hafif acılı yarım kiloluk paketler halinde satılıyor Beşler'de alınabilir. Sucuk ve Ekmek dışında bir şey almanıza gerek yok zaten tecrübeyle sabit olduğu üzere başka şey yemeye vakit kalmıyor. Kırmızı kapya biberi ben ya da kenan hocam alırız herkesin almasına gerek yok. Denk gelirse birisi yeşil kalın sarmısak alsın (mümkünse yıkanmış getirsin ya da denk gelirse ben alacağım)

11-Erhan ALKAYA - Suzuki vitara

11-Erhan ALKAYA - Suzuki vitara

erdinç abi düşündüğün için teşkkr ederim yaşar hocamızın ko-plotu olarak katılmak isterdm gerçekten fakat bu hafta ki etkinliğe katılamıcam sonraki gezilerde herzaman aktif üyeyim :smiley: bol fotoğraf bekliyoruz...

Yaşar Hocam,

benim araçta 5 kişiyiz. Yanımızda benim için çok değerli bir aile misafirim olarak gelecek. Yalnız misafirim Ahmet Bey'in bir kızı sizin meslektaşınız ve aracımda maalesef yer yok. Yılmaz kardeşimiz gelemeyeceğine göre hala ko-pilot koltuğunuz boş mu?

georoad' Alıntı:
erdinç abi düşündüğün için teşkkr ederim yaşar hocamızın ko-plotu olarak katılmak isterdm gerçekten fakat bu hafta ki etkinliğe katılamıcam sonraki gezilerde herzaman aktif üyeyim :smiley: bol fotoğraf bekliyoruz...

Araçları kim vinçleyecek :smiley:

2011'de devamsızlık yapma hakkını kullandın. Tüm yıl boyunca devamsızlıktan kalmamak için tüm aktivitelere katılmak zorundasın :D :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri