Gezenbilir Hatay Grubu; Fırnız Kartalalanı Kazıklı Yaylaları Offroad Gezisi (13 Şubat 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan asem spor Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 43
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,549

asem spor

Asem spor Erhan ALKAYA
Yer
HATAY
Gezi organizasyonu çok güzeldi mazeretimden dolayı erken dönmek zorunda kaldım ,katılan herkese tesekkür ederim...

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Fırnız Kartalalanı Kazıklı Yaylaları Offroad Gezisi (13 Şubat 2011)

Çok keyif aldığımız güzel bir etkinlik oldu. Organizasyonu yapan ve katılan tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Resimler ve videoları merakla bekliyorum. :smiley:

Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Fırnız Kartalalanı Kazıklı Yaylaları Offroad Gezisi (13 Şubat 2011)

Bugün başka bir programımız olmasına rağmen sayın Yaşar Ergün hocamızın talebi üzerine programımızı iptal ettik Yaşar hocamızın Fırnız Kartalalanı Kazıklı Yaylaları Gezisine iştirak ettik gezi gayet güzeldi çok verimli oldu hocamızın takip ettiği hususlarla ilgili Fırnız yaylasında Hatay ın yerel,görsel ve yazılı medya temsilcilerine Yaşar hoca ve diğer arkadaşlar bilgi verdiler.

Grnt0950

Grnt0951

Grnt0952

Grnt0953

Grnt0955

bu gezimize katılarak grubumuza renk katan HAMOK üyesi arakadaşlara da teşekkür ederiz.

DSC04561

DSC04563

DSC04565

DSC04566

DSC04567

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.