Gezenbilir; Kayseri - Erciyes Tırmanış Etkinliği Duyurusu (24 - 26 Haziran 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EKARAIS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 214
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,560
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EKARAIS

Şimdi orada olmak vardı demek yerine oraya git
Yer
İstanbul
Kayseri’nin bu gösterişli dağına sırt hattından bir tırmanış gerçekleştireceğiz. Yüksekliği 3917 metre

Rehber: Serkan Korkmazer TDF eğitmeni
Katılımcı sayısı: 14 kişi
Katılım bedeli: 35 TL
1.gün: Ara kamp atılacak
2.gün: Zirve tırmanışı
3.gün: Dönüş
Buluşma noktası: Dağevi
Ağrıya gelecekler için tavsiye edilen etkinliktir.

Malzeme: Çadır, mat, uyku tulumu, kamp ocağı, kask, Yağmura dayanıklı uygun kıyafet, tozluk, dağ botu, matara, termos, alın feneri, yürüyüş batonu, koyu renkli güneş gözlüğü, güneş kremi, sırt çantası, düdük

Akşam yemeği, sabah kahvaltısı ve tırmanışta yemek için 6 öğün yiyecek getirmek gerekir. Ayrıca enerji verecek kuru meyve, fındık, ceviz getirin.

Katılım şartı: Fiziki kondisyonu iyi ve tırmanış deneyimi olan kişiler katılabilir.

Kaskı olmayanlara dernekten sınırlı sayıda malzeme verilebilir.
Katılımcı sayısına göre Ankara’dan ortak ulaşım düzenleyebiliriz.

Etiketler
Ynt: Gezenbilir; Kayseri - Erciyes Tırmanış Etkinliği Duyurusu (24 - 26 Haziran 2011)

Geçen yıl Hasan Dağı tırmanışımızda zirveden baktığımızda devasa kütlesiyle karşımızda ne zaman geleceksiniz diye sorar gibiydi. İşte geliyoruz Erciyes

Ynt: Gezenbilir; Kayseri - Erciyes Tırmanış Etkinliği Duyurusu (24 - 26 Haziran 2011)

İşte o görüntüler. Hasan dağı ile Erciyesin arası kuş uçuşu 120 km. Biraz fazla zoomlamışım.

Picture 3

Erciyes

Bende bu resmi bulmaya çalışıyordum Efe abi.

geçen yıl nisan ayında kayseriye gitmiştim öyle güzeldiki bu hafta sonuda gidiyorum kayseriye bi gün gelip tırmanacam sana demiştim :D

1)Efe Dağdeviren
2) Murat Albayrak
3) Çiğdem Avcı

1)Efe Dağdeviren
2) Murat Albayrak
3) Çiğdem Avcı
4) Ertürk AŞAR

takip ve iyi dilekler.

düzeltme

erturk77' Alıntı:
1)Efe karaismailoğlu
2) Murat Albayrak
3) Çiğdem Avcı
4) Ertürk AŞAR

Kendisiyle yarım kalan bir hesabımız var.

1) Efe Karaismailoğlu
2) Murat Albayrak
3) Çiğdem Avcı
4) Ertürk AŞAR
5) Güncel Özak

[attachment=1]

Erciyes Zirve Yolu

1) Efe Karaismailoğlu
2) Murat Albayrak
3) Çiğdem Avcı
4) Ertürk AŞAR
5) Güncel Özak
6) Ayça Yıldırım

Arkadaşlar sesiniz soluğunuz çıkmıyor...Nerelerdesiniz?....

:mad: :( :-X :-\ :'( dönüşte yozgata bekliyorum... :smiley:

erturk77' Alıntı:
Arkadaşlar sesiniz soluğunuz çıkmıyor...Nerelerdesiniz?....

Fırtına öncesi sessizliğe benziyor Ertürk.Hasan Dağından sonra her kez zirveye odaklandığı için antremanlardan fırsat bulup kimse siteye giremiyor her halde ;D

Evet antrenman yapıyoruz. ::smiley:

evet antremanlara devam ben hasandan sonra 10. günde hasta oldum 2.5 hafta yapamadım şimdi son sürat devam :D ama bu iptal olan aladağlar etkinliği yerine bi hafta sonu tekrar hasan dağı yapalım diyordum kimse tınmadı :'(

hasan dağından beri antreman yapamadım... :-\ Bugün başlıyım bari hazırlıklara ;D günde 4km yürüsem yeterli olurmu acaba ??? ;D ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri