Gezenbilir Rusya Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan FuadMammadov Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,246

FuadMammadov

Yüksek lisans turizm öğrencisi
Yer
Rusya
Web
vk.com
Ben Rusyanının Mariy-El cümhuriyyetinin Yoşkar-Ola şehrinde yaşıyor ve yüksek lisans turizm okumaktayım. Kaldığım şehir Moskovaya 750km, Tataristanın başkenti Kazana ise 150km uzaklıkta.

1

N2SyKLkpwY0

M7Nc2duJtHI

DSCN6067

DSCN6371

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Rusya Grubu

Oralardan gezenbiliri takip etmen ne güzel.başarılar dilerim müslümansınız herhalde sayenizde merak edip internetten mari el cumhuriyetinin haritadaki yerini öğrendim

Buralardan oralara merhaba... Demek ki, olur ya, belki, yolu düşen olsa rehberimiz hazır yani. Başarılar !..

Elhamdulillah muslumanim turkum, şimdi Ermenistan sınırları içinde bulunan Amasya şehrinin Güllübulak köyünnen babam, dedelerim. Karsla sınırdan. Savaştan sonra Baküye geldiler. bende Bakü doğumluyum. üniversite, stajyerlik derken Rusyada buldum kendimi. yolu buralara düşen olursa, ki tavsiye ederim yazın enfes orman cenneti, kışın ise tam bir kış ekstrimi yaşaya bilirsiniz. seve-seve arkadaşlık ederim. )) karavanı olanlar için muhteşem gezi turu ))

KaravanaSam' Alıntı:
Fuad benim soyumda kazandan iki asır önce gelmiş inşallah toprağımı göreceğim

inşaAllah abi )) Kazan çok güzel bir şehir. Rusyanın 3-cü baş kenti. ve birde müslüman bir şehir olunca daha güzel daha temiz daha ferah. gelirseniz isterseniz haber edersiniz bir çay içeriz ))

ben de memnun oldum. kısmet olursa mutlaka gelirim. yazın akdeniz-marmaris gezgin kampı planlıyoruz. şartlar müsait olursa Gezenbilir üyeleriyle buluşup bir çay içmek isterim. şimdilik güzergahım böyle

51

Eger programin iz 30-31 hafta ise bende Marmaris'te kampta olacagim. Umarim senk geliriz.
Saygilarimla

Saygılar Sevgiler

kismet olursa gorusuruz. evet 30cu hafta Ramazan bayrami biter bitmez gelmeyi dusunuyorum ayin 22 ortalama. ve en az 3 hafta oralardayim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR