Gezginlerimiz Yolda, Kaçkarlar, Fırtına Vadisi, Maçahel

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erthem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 101
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,241

erthem

Moderatör
Yer
Ordu
Selam Arkadaşlar;

Sabahın Kör Karanlığında Sedat'tan Bir Mesaj Aldım.

''Paşam selamlar,ordudayız.Sabah 8de işin yoksa mavi deniz motele gel''

Sabah Atlayıp Gittim Ve Harika Süpriz Beni Çok Memnun Etti, Mert,Sedat,Amina,Ayça Ve Sedatın kuzeni Sevgi, Doluşmuşlar Mertin Discosuna Karadeniz Turuna Cıkmışlar :D

Dün İstanbuldan Cıkmışlar Akşam 23:00 Gibi Orduya Gelmişler ve Otele Yerleşmişler, Sabah Yanlarındaydım, Hep Beraber Karadeniz Manzarasında Güzel Bir Kahvaltı Yapıp, Şehir Merkezinden Bir Kaç Eksiklerini Tamamlayıp Giresuna (hazelnut king'in yanına uğrayacaklar) Oradanda Kadırga şenliklerine doğru yol aldılar.

Gezginlerimize Hayırlı Yolculuklar Dİliyorum.Dönüşte Tekrar Uğrayacaklar

Etiketler
RE: Gezginlerimiz Yol'da (Yol, Sukuşu, Bambina, Deep, Sevgi)

Yolları açık , yemek masaları dolu , sağlıkları ve keyifleri iyi olsun.
Forum bol bol fotoğraflarla dolsun.

Oooohhhhh keyifleri bol olsun, yolları açık olsun , iyi eğlenceler diliyorum :smiley:

Dün Sedat ile telefonda konuştuğumda Trabzona gidiyorum demişti , meğer kalabalık gidiyorlarmış ;D

Yolları açık olsun... :D Katılamadığım için üzgünüm. :mad:

BURALARDA FOTOĞRAF GÖRMEK İSTERİZ... ;) ;D

Taze bilgi, şimdi konuştum yaylaya çıkıyoruz dedi Sedat , belki bağlanabilirse fotoğraf gönderecekler , bekleyeceğiz artık :smiley:

Ben o fotoğrafları iki yıldır bekliyorum biliyor musunuz? ;D Hayırlı yolculuklar ve bol Mavi Kıyılı günler dilerim ;)

yolunuz açık olsun. ::smiley: şimdi oralarda olmak vardı :mad: heyhat iş, güç, hep bahane, hep bahane :-\

Murat Can desene fotoğraflar sadece hayal edilecek ;D

VitaEsMorte' Alıntı:
Ben o fotoğrafları iki yıldır bekliyorum biliyor musunuz? ;D Hayırlı yolculuklar ve bol Mavi Kıyılı günler dilerim ;)

Ynt: Gezginlerimiz Yol'da (Yol, Sukuşu, Bambina, Deep, Hazelnut King)

ŞOK ŞOK ŞOK...

GEZGİNLERİMİZ İLE YAPTIĞIM TELEFONDAKİ RÖPORTAJIMIZDA EKİBİN ŞU AN İTİBARİ İLE AYDER VERÇENİK YAYLASINA ÇIKMAYA ÇALIŞTIKLARINI FAKAT DAHA ÖNCE YOLA DÜŞEN HEYALANI SEDATIN ÖNDERLİĞİNDE TEMİZLEMEYE ÇALIŞTIKLARINI ÖĞRENDİM... (bu arada amina işten kaytarıyormuş)

ufuk' Alıntı:
ŞOK ŞOK ŞOK...

GEZGİNLERİMİZ İLE YAPTIĞIM TELEFONDAKİ RÖPORTAJIMIZDA EKİBİN ŞU AN İTİBARİ İLE AYDER VERÇENİK YAYLASINA ÇIKMAYA ÇALIŞTIKLARINI FAKAT DAHA ÖNCE YOLA DÜŞEN HEYELANI SEDATIN ÖNDERLİĞİNDE TEMİZLEMEYE ÇALIŞTIKLARINI ÖĞRENDİM... (bu arada Amina işten kaytarıyormuş)

Yettim Sedat ,

Ismakinasi

;D ;D ;D

Biraz kilo kaybetmiş olarak mı göreceğiz karşımızda ekibi acaba?... ;)

MK51' Alıntı:
Biraz kilo kaybetmiş olarak mı göreceğiz karşımızda ekibi acaba?... ;)

Rüyalarımız olmasaaaaaaaaaaa.
;D

Verçenik yaylasında kuzu tandır yaparlar mutlaka.

Bu kadar işin üzerine Sedat kuzu tandırı kaçırmaz heralde :D

Arkadaşlardan fotoğraflar gelen kadar ben sizleri ısındıyarım istedim, yaklaşık 1 ay kadar önce oralardaydık........

selamlar...

Uzungöl;

CIMG1211

CIMG1232

Sümela manastırı ;

CIMG1071

Mesut, teşekkürler , Uzungölün farklı fotoğrafına bayıldım .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

SON KONULAR

Geri