Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,050,268

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.6%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,597 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,930 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,951
Merhabalar Forum Müdavimi Dostlar;

Uzun zamandır üye olmayı planladığımız fakat yoğunluktan fırsat bulamadığımız bu güzide organizasyona nihayet dahil olabildik.Sizlerle birlikte olabildiğimiz için çok mutluyuz
Bizler 15 yıldır ARAÇ PROJELENDİRME sektöründe faaliyet gösteriyoruz.Kocaeli Gebze ilçesindeki mühendislik ofisimizde onbinlerce tadilat projesi ve yüzbinlerce ithal araç uygunluğu ile Türk Otomotivine hizmet ediyor olmaktan son derece mutluyuz.
Ben firmanın yetkili Makine Mühendisi olarak sizlere yazıyorum.Adım Abdullah KODALAK.Bu forumda birçok arkadaşımıza karavan projelendirme hizmeti sunduk ve sanırım mutlu edebildik ki bizi forumun birçok yerinde tavsiye etmişler sağolsunlar.
TSE'nin Motokaravan dönüşümü sırasında çıkardığı zorlukları aşmak için Change.org sitesinde başlatmış olduğunuz haklı mücadeleyi destekliyoruz.
Motokaravan projelendirmesi ile ilgili mevzuatın tamamına hakim olan firmamız farklı ve alternatif çözüm yolları için sizleri aydınlatmaktan ve danışmanlık hizmeti vermekten mutlu olacaktır.

Hepinize saygılar sunarım....

Etiketler
Ben Özgün. İzmirliyim. Yoğunluktan ve stresten nasıl kaçarım arayışı içersinde araştırdığım her konuda karşıma çıkan bu siteye artık üye olayım dedim. Herkese Selamlar.

Merhabalar, ben Yunus. Bursa'dan katılıyorum. Doğa ile barış içinde yaşamayı savunanlardanım. Yollarda offroad araçlarına dönüp bakanlar olur ya işte onlardan biri benim :smiley: Uzun süredir takip ettiğim foruma anca kayıt olabildim :smiley:

Merhaba arkadaşlar, Ben Sakarya'dan İbrahim. 1981 doğumluyum. Bilgisayarcıyım, amatör olarak telsiz ve motosikletçilik ile uğraşıyorum. Her sene uzun yollar yapıyorum.

Merhaba,

Ismim Ersagun, Istanbul'da yasiyorum.

Cok uzun zamandir forumu takip ediyorum ama yeni uye oldum. Doga ve kampa ilgim oldukca yuksek. Havacilikla ilgileniyorum, skydiving yapiyordum fakat yogunluktan ilgileneyorum, ayni zamanda pilotum. Foruma katilmamin en buyuk sebebi arazi araclari. 2006 model Jeep Commander aracim var ve bu konularda fikir alis-verisi yapip olasi hafif off-road tarzi gezilere katilmak isterim.

Sevgilerle..

Son düzenleme:

Merhabalar herkese.

Ben Selçuk Tanrıverdi, 45 yaşındayım. İstanbul Maltepe'de yaşıyorum.

Uzun yıllar motosiklet grubumuzla geziler, kamplar yaptık. Doyumsuz gezilerdi. Son 10 senedir genelde münferit geziler yaptım motorumla, yurt içi ve yurt dışı. Evlendikten sonra ise sadece bu sene 3600 km'lik bir tur yapabildim ama sanırım odak değiştirmenin vakti geldi; eşim ve 1 yaşındaki oğlumla bu gezileri yapacağım artık. Bunu doğada nasıl gerçekleştiririm onun planını yapıyorum. Hafta sonu 2 günlük kısa-orta mesafeli turlar keyifli olacaktır. Zoraki şehir hayatının zehrini mümkün mertebe azaltmak gerek.

Açıkçası doğa gezileri, dostluklarla pekişen kamp keyfi için "nasıl yeni bir sayfa açarım"ı düşünürken karavan konusunu araştırayım dedim. Karşıma bu site çıktı. Tecrübeli arkadaş-ağabeylerin hem gezi yazılarını, hem karavan tecrübelerini keyifle okudum, okumaya da devam ediyorum.

Bakalım araştırmalar nasıl sonuçlanacak, ben de merakla bekliyorum.

Tekrar selamlar herkese.

Selam, ben Ali Fuat. Mersinde yaşıyorum yeni emekli oldum. Doğa ve doğa severlere hayran olduğum için çekme karavan almayı planlıyorum. Form'u incelerken ilgimi çekti. Değerli arkadaşların önemli bilgilerini okuyunca bende aranıza katılmaya karar verdim ve burdayım.

Ben Onur 2018/2 dönem amatör telsizcilik sınavında b sınıfı belge almaya hak kazandım.
Gezenbilir'i daha önce görmüştüm faydalı bilgilerle dolu bir site hemen üye oldum
Çanakkalede yaşıyorum

Ben alper 82 doğumluyum Bursa'dan buralardayım :smiley: Doğayı , gezmeyi severim. Spontane gezilere her zaman açığım. Drone ile gezmeyi de ayrıca çok severim. 4x4 araç ile hiçbir geziye hayır demeyebilirim. Görüşmek üzere..

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım.638554043 İlan numaralı araçla ilgili detaylı bilgisi olan varmıdır?4.0 kare kasayla ilgili bilgi verebilir misini? Bu araca yabancıyım , almayıda düşünüyorum , sizden gelecek bilgiler benim için iyi olacak.Şimdiden teşekkürler.

Merhaba ben Emrah.. Ankara'da yaşıyorum. Siteyi çok geç gördüm ve bazı sorulara cevap bulabileceğimi de düşündüğüm için hemen üye oldum. Çeşitli ülkeleri otostopla gezdim ve şimdi bir kitap çalışmam var. Aynı zamanda bisiklet sürmekteyim ve hikking, treking yapmaktayım. Tanıştığımıza memnun oldum :smiley:

Merhaba. İsmim Deniz. Kısmetse bu ay bir Defender 110 alarak aranıza katılacağım inşallah. Balıkesir Akçay’da yaşıyorum. Acil tıp teknisyeniyim 12 yıldır 112 Acil’de çalışıyorum. Su ve doğa sporlarıyla ilgileniyorum. Ayrıca sık sık Kazdağına yürüyüş ve kampa giderim. Mekanik atıcılıkla ilgileniyorum. Offroad sevdam yok ama doğayı, yeşili, ormanda olmayı çok çok seviyorum. Siteyi yıllardır takip ediyorum ancak üye olmak yeni nasip oldu ☺️ Üstadların bilgilerinden faydalanmaya devam☺️

Herkese selam,
Normalde motosikletten başka bişey ile gezmeyi/gitmeyi-gelmeyi pek sevmem, şehirde yaşamayı da sevmem. Motosiklet ile "Çeyrek" dünya seyahati yapmışlığım bile var)) aylarca. Ancak CamperVan olayını farkettikten sonra planlarıma yenilerini ekledim. Bekarım, tek yada çift kişi gezmeyi daha doğrusu macerayı çok seviyorum(tek kişi daha çok itiraf edeyim)))
RUTINE KARŞI ve alerjik biri olarak tarif edebilirim kendimi ))

Siteyi tahminimden çok daha kapsamlı buldum, çok sevindirici.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri