Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,051,013

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,931 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,953
Tekrardan selamlar.tanisma mesajımda bahsetmeyi atlamışım. Sadece offroad araçları için burada değilim. Aynı zamanda kamp yapmayı seviyorum. Çok tecrübeli olmamakla birlikte son olarak düzce pürenli yaylasında kamp yapmıştım. Bu konudada siteden oldukça faydalı bilgiler edinecegime eminim. Kamp ve balık tutmayı seven arkadaşlarla tanışmak isterim.bu işleri yazın yapmayı sevenlerdenim:smiley:)

Etiketler
Tekrardan selamlar.tanisma mesajımda bahsetmeyi atlamışım. Sadece offroad araçları için burada değilim. Aynı zamanda kamp yapmayı seviyorum. Çok tecrübeli olmamakla birlikte son olarak düzce pürenli yaylasında kamp yapmıştım. Bu konudada siteden oldukça faydalı bilgiler edinecegime eminim. Kamp ve balık tutmayı seven arkadaşlarla tanışmak isterim.bu işleri yazın yapmayı sevenlerdenim:smiley:)

Biz dört mevsim severiz ;)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba arkadaşlar, Ankara'da yaşıyorum. Akademisyenim. Sizler gibi gezgin ruhluyum. Kırk küsur ülke dolaştım, halen de aktif olarak seyahat etmekteyim. Son zamanlarda campervanlara merak sardım. Siteyi de bu şekilde keşfettim.

Merhaba,

Öğretim görevlisiyim. Bir motokaravan hayaliyle yaşıyorum :smiley: Umarım bu hayalim gerçekleşir. İşin maddi kısmı bize kalıyor ama bilgi toplama kısmında Gezenbilir ailesinin çok yardımını göreceğimi umarak üye oldum.

Herkese sağlıklı günler dilerim.

Merhaba arkadaşlar; Ben Mehmet Kaya. 53 yaşında Gayrimenkul Değerleme Uzmanıyım.( Eksper). Eşim öğretmen. Karavancılığa merak sardık. Nissan Navara 4x4 aracımın arkasına 2 gün önce 2. el alman malı bir karavan aldım. Bismillah deyip başlıyorum. Göl balıkçılığına meraklıyım. Pek yakalayamasam da seviyorum. Küçük bir şişme botum var. Dağlara ve göl kenarlarına meraklıyım. Eşimle aynı kafada sayılırız. Etkinliklere katılmayı arzu ederim.

merhaba, ben Hüseyin
daha önce hiç karavan deneyimi olmayan birisi olarak aklımdaki soruları burada tecrübesi bilgi birikimi olan büyüklerimize sormak istiyorum.
yardımınızı bekliyorum

Uzun yıllar turizm sektöründe çalıştım 18 yaşından beri amatör olarak sporla ilgileniyorum yürüyüş,koşu,trakking,body building gibi spor dallarına meraklıyım insan isterse her engeli aşar herşeyi başarabilir felsefesine inanan pozitif düşünceli hırslı ve azimli bir insanım spor bana göre centilmenlik ve efendiliktir aranıza yeni katıldim hepinize selamlarımı iletiyorum

Merhaba ben giresundan volkan çakır 28 yasindayim 2005 honda crv var biraz gezmeyi severim tesadufen arama yaparken sayfaniza denk geldim cok hosuma gitti faydali olduguna inandigim icin uyelik yaptim saygilar...

Selam arkadaşlar ! Bendeniz Ramiz.
Eşim ve iki çocuğumla Motokaravan hayalimizi gerçekleştirmek için arayışa girdik. Google amca sağ olsun Bu güzel web siteye yönlendirdi. :smiley:

İnşaAllah en kısa zamanda bir panelvan almayı hedefliyorum. Sonrasında kendi ellerimizle Karavan yapımına başlayacağız. İnşaAllah SEVGİLİ RABBİMİZ ALLAH Nasip ederse her detayını paylaşırız.

Bu güzel web siteyi kuranlardan ALLAH Razı Olsun İnşaAllah.

Istanbulda yasiyurum kendime ait bir tekstil firmam var.
Evli 2 cocugum var.
96 yilindan beri tek basima - bekar'ken tek simdi ailemle - 20-25 ulke gezdim , tum balkanlari arabamla ve cocuklarimla gezdim.
Her sene 2 yeni ulkeye gitme hayalim var.
Gezecegim yeri hava kosullarina gore seciyurum, yazin kuzey e kisin guneye gidiyurum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.