Gezip de Üye Olamayanlar ; Karavancıların Evcil Hayvanları...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan oort cloud Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,996

oort cloud

Kamp III
Yer
istanbul
Bizleri saf sevgileri ile kuşatan dostlarımız, beslediğimiz hayvanlar…

Bizler gezmeyi, dolaşmayı seviyoruz ya onlar ?
Aslında tabiat ortamından çekip aldığımız, evlere kapatmaya çalıştığımız hayvanlarımız özgür mü ?

Onlar da gezmeyi ve tabiat içinde olmayı seviyorlar. Üstüne üstlük, tabiat içinde olduğumuz zaman
bizleri böceklerden, akreplerden, yılanlardan koruyor, karavanımızın ya da kampımızın yakınlarına
yabancı birileri geldiği zaman veya bir tehlike altında bizleri uyarıyorlar.

Gezdikleri halde Gezenbilir ' e üye olamayan , bizler fark etmesek de bizi koruyan can doslarımız…

Etiketler
Ynt: Gezip de Üye Olamayanlar ; Karavancıların Evcil Hayvanları...

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

UOH 0001 Dog  Mog C

UOH 0002 Bueller

UOH 0003 Lectro Kennel Outdoor Heated Kitty Camper

UOH 0004 Nell a 3 year old rescue greyhound at Beach Haven in Long Beach Island NJ

UOH 0005 PET c

UOH 0006 Loyalty Duck Lake California

UOH 0007 sidecar2

UOH 0008 fishing

UOH 0009 Burley Pet tail wagon 0

UOH 0010 Driving MsIzzy One of the families newer cats inspecting my fathers car

UOH 0011 Driver by blackmariah   Ma theres a dog drivin that there ve hic le

UOH 0012 Trackr Dog Bicycle Trailer

UOH 0013 Tuckers Ride by Muffin Sama

UOH 0014 One of my personal favorites from todays DOGoberfest event at Mid Hudson Subaru

UOH 0015 LR D 90 Iskolokolo

oort cloud' Alıntı:
Buradaki kediye aynı benzeyen bir kedi yanımda ölümle cebelleşiyor. :'(
Kulağnda ortaya çıkan bir rahatsızlıktan dolyayı problem yaşıyor. Veteriner tümör olabileceğini söyledi. :-\

fsirin' Alıntı:
Buradaki kediye aynı benzeyen bir kedi yanımda ölümle cebelleşiyor. :'(
Kulağnda ortaya çıkan bir rahatsızlıktan dolyayı problem yaşıyor. Veteriner tümör olabileceğini söyledi. :-\

Üzüldüm, umarım ciddi bir şey değildir... :'(

Benim de cooker cinsi bir köpeğim vardı, hatta onun sayesinde ilk karavanımı almıştım. Daha sonra çiftliği olan bir arkadaşıma verdim, 2 sene sonra da öldüğünü öğrendim :( :( :(
Bu cins köpeklerde en büyük tehlike aşırı kilo almaya bağlı kalp yetmezliğidir, ne yazık ki bizim köpeğimiz de fazla kilolarına kurban olmuştu...

drares' Alıntı:
Benim de cooker cinsi bir köpeğim vardı, hatta onun sayesinde ilk karavanımı almıştım. Daha sonra çiftliği olan bir arkadaşıma verdim, 2 sene sonra da öldüğünü öğrendim :( :( :(
Bu cins köpeklerde en büyük tehlike aşırı kilo almaya bağlı kalp yetmezliğidir, ne yazık ki bizim köpeğimiz de fazla kilolarına kurban olmuştu...

İmaj karavandan Aydın beyle yaptığımız sohbette bu konu geçtiydi...

Çok sayıda ailenin köpekleri yüzünden karavan aldıklarını söylemişti...

Şu an full time karavanda yaşayan Ümit hocalarda (an itibariyle Fethiyede merkezdeler) bir küçük yavru köpek aldılar karavanlarına...

Hayvanlarla içiçe yaşayanları duymak beni sevindiriyor...

Gerçi bugün Buğday ın kurucusu Viktor Ananias ın ölüm haberini aldım...

16-17 sene kadar önce Viktorun annesiyle tanışmıştk eşimle, hayran kalmıştık, keza ondan aldığımız bilgiyle gidip Bodrumda Viktoru bulmuştuk...

Akabinde buğday dergisi, dernek vb. hep uzaktan da olsa izledim çalışmalarını...

Çok ama çok üzüldüm vefat haberini duyunca...

Huzurla yatsın...

Her ölüm erkendir ama cidden çok erken gittin be Viktor... :'(

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri