Gore-tex Su Alır Mı ??????

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mnbvb Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,094

mnbvb

Yeni Üye
Gore-tex su alır mı ?

Alıyor diyen var almıyor diyen var ;D

Tecrübesi olan varsa yardım etsin.

Bu hafta ayakkabı alacağım.

Etiketler
Ynt: Gore-tex Su Alır Mı ??????

merrellin snowmotion 8 modelini kullanıyorum.çok ağır şartlarda kullanmadım ama su aldığını görmedim.
edit:bendeki model waterproof muş goratex değil.pardon.

Arkadaşlar yok mu GORE-TEX kullanan.

"Biz çarık giyeriz bilmeyiz gore more" ;D mi diyorsunuz çözemedim.

Ben kullaniyorum tavsiye ederim yarim metre suda kullandim hic bi sikinti yaratmadi ayrica terleyince nefes aliyor nasil yapmislar ilginc

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben goretex kullanıyorum demişsiniz hangi marka kullandınız ?

BEn istanbulda şehirde günlük kullanmak için alacaktım.

Hem su almasın hem de hava alsın ayaklar kokmasın diye goretex`e yöneldim.

ama bir arkadaş Tam 500 tl lik Salomon yarım bot almış ve ayakkabı su alıyormuş.

Hatta kovaya su koymuş 5 dk sonra ayakkabı içindeki kağıt ıslanmış.

Gittmiş değişim istemiz ama aldığı yeni ayakkabı da su almış.

Ben şu modeli düşünüyorum. Merrell Moab Mid Gore-Tex

Ama tabanı Vİbram olduğu için Asfaltta Yağ gibi kayıyoruş.Tüm vibranlar böylemiş

Yardımlarınızı bekliyorum.

Buyrun sorularınızın ve sormak isteyecekleinizin tüm cevabı burada ;)

http://www.outdoorhaber.com/gore-tex-nedir-goretex-hakkinda-hersey/

arkadaşlar teknik safsatalara inanmayın iki tane gore tex botum var birisi north face vindicator diğerinin markasını hatırlamıyorum su an ikiside gayet te paşa paşa su alıyor içine tabi ki bez ayakkabı gibi değil illaki sapır sapır damlamıyor içine ama nemleniyor, ıslanıyor ve bu da zamanlada rahatsız ediyor 300 lira veriyorsun su geçirmez şöyledir böyledir diye aslında koskoca şişirilmiş bi balon almısım farkında değilmişim

Ben bir kaç ay önce www.spx.com.tr sitesinden merrell moab goratex ayakkabıyı 320 tl vererek su geçirmez diyerek aldım.kesinikle yalan.olduğu gibi su alıyor.hatta söyle söyleyim.ayakkabının bağcıklarını çözüp tabanındaki kağuçuğu çıkarıp normal oda da bıraktım 24 saatte kurumadı.ancak bir buçuk günde kuruyabildi.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri