Göynük Kanyonunda Canyoning Keyfi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan serciventure Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,298

serciventure

Ana Kamp
Web
www.sahibinden.com
Antalyanın Kemer/ Göynük ilçesi yakınındakı Göynük Kanyonundaki Canyoning turları herkese açık bir etkınlıktır. 7 den 70 e her yaştakiler spor sever doğa dostları için düzenlenen etkınlıklere istersenız bireysel istersenızde gruplara dahil olarak bu etkınlıklere katılabılırsınız. profesyonel rehberler ve ekipmanlar güvenlıgınız için her an yanınızda . internet sayfasından etkınlıkleri inceleyebilirsiniz.

http://www.ecofunadventurepark.com/eco_fun_adventure_park_iletisim.php

Etiketler
Ynt: Göynük Kanyonunda Canyoning Keyfi

Göynük kanyonu Etkinlikleri

DSC0106

DSC0868

03062010498

03062010498

iyi paylaşım abi.depreştirmeyin beni.

merhaba resimleriniz cok guzel cok heyacanli gozukuyor ben de kanyoning yaptim zamaninda.
cok zevkli bir aktivite. ben de antalya da yasiyorum. yurtdisindan gelecek misafirlerim
var yakinda boyle bir aktivite katilmak isterim. faaliyet ne kadar suruyor? bir de tur fiyatlariniz ne kadar acaba?
tesekkur ederim.

İki yıl öncesine kadar girişin serbest olduğu bu kanyon'a,Tel çit çekip ücretli giriş yapıldı.Merak ettiğim aracla daha kapısına yaklaşırken ,elinde bilet koçanı ile koşan ,soru sorduğunuzda dövecekmişçesine yanıt veren görevli halen aynımı. :D :D

Yetkili firma giriş ücretlerini biraz düşürürse yıllarca keyifle giitiğimiz Göynük kanyonuna elbette gitmek isteriz ama bir alternatif daha var kanyona yukarıdan girmek o zaman sıkıntı olmuyor sadece en sondaki şelalede bir istasyon bırak kafi dönüş için gerekli.

enverdede' Alıntı:
İki yıl öncesine kadar girişin serbest olduğu bu kanyon'a,Tel çit çekip ücretli giriş yapıldı.Merak ettiğim aracla daha kapısına yaklaşırken ,elinde bilet koçanı ile koşan ,soru sorduğunuzda dövecekmişçesine yanıt veren görevli halen aynımı. :D :D

Evet tel çekildi ücretlendi. Bir şikayetınız varsa ilgili kurumlara başvurabilirsiniz. İnsanlar artık bunun böyle olduğunu hazmedene kadar bu şekilde bir tepki görebilirsiniz. yanı bu oraya gelırken sızınde yaklaşımınıza göre değişebılır. 1 senedır bu işletme ile çalısıyorum. bir sürü insan gördüm burayı hazmedemeyen. Aglasakta , zırlasakta böyle bu olay. bu şirket almasa başkası alıcaktı. 3 sene önceye kadar geliyosanız oraya o çöpleri atanlandansınızdır o zaman. !! ben hayatımda bu kadar pis bir yer görmemıstım daha önce . takı temızlenene kadar. şu an gelın ortalıkta tek bır çöp bulamassınız. bunlar çok önemlı şeyler. içerisinde wc ler büfe noktaları köprüler yapildı. bu bir hizmettır. ve kabullenmenız lazım.
özür dileriz o dövecekmıs gibi yaklaşan şahıs için. Bu tarz insanlar yok artık. Ama dedıgım gibi gelen ınsanların yaklaşımına bağlı. iyi günler.

Yetkili firma giriş ücretlerini biraz düşürürse yıllarca keyifle giitiğimiz Göynük kanyonuna elbette gitmek isteriz ama bir alternatif daha var kanyona yukarıdan girmek o zaman sıkıntı olmuyor sadece en sondaki şelalede bir istasyon bırak kafi dönüş için gerekli.

Tabiki yukarıdan da girebılırsınız. 5 lira vermemek için en az 30 km yol yapip 10 km de yol yuruyup kanyona girmek ne kadar doğru tartışılır. macera aranıyorsa olabılır tabiki .
bütün şelalerde bolt mevcut zaten . tabıkı ekııpmana da ihtıyacınız olucak bunun için . kolay gelsın . :smiley:

serciventure' Alıntı:
Evet tel çekildi ücretlendi. Bir şikayetınız varsa ilgili kurumlara başvurabilirsiniz. İnsanlar artık bunun böyle olduğunu hazmedene kadar bu şekilde bir tepki görebilirsiniz. yanı bu oraya gelırken sızınde yaklaşımınıza göre değişebılır. 1 senedır bu işletme ile çalısıyorum. bir sürü insan gördüm burayı hazmedemeyen. Aglasakta , zırlasakta böyle bu olay. bu şirket almasa başkası alıcaktı. 3 sene önceye kadar geliyosanız oraya o çöpleri atanlandansınızdır o zaman. !! ben hayatımda bu kadar pis bir yer görmemıstım daha önce . takı temızlenene kadar. şu an gelın ortalıkta tek bır çöp bulamassınız. bunlar çok önemlı şeyler. içerisinde wc ler büfe noktaları köprüler yapildı. bu bir hizmettır. ve kabullenmenız lazım.
özür dileriz o dövecekmıs gibi yaklaşan şahıs için. Bu tarz insanlar yok artık. Ama dedıgım gibi gelen ınsanların yaklaşımına bağlı. iyi günler.
Arkadaşım keşke bu yazıyı yazmaya başlamadan çalıştığın şirketin reklamını yapmak adına üye olduğunu düşündüğüm bu forum'u biraz incelese idin.O zaman bu foruma üye olan çoğunluğun gerçek doğa aşığı insanlardan olduğunu farkeder,o bahsettiğin çöpleri atanlar değil,elinde poşetle toplayanlardan olduğumuzu bilebilirdin.Kendinizin değindiği gibi bu şirket almasa bir başkası alacaktı,bu zihniyetle beldibi ve göynükte nerelerin telle önce çevrilip nelere dönüştüğünü bilenlerdeniz.Nerede Kındılçeşme Kamp alanı ?göynük sahil yolundaki dereağzındaki göynük kampı ?Beldibindeki erman kampı duymuşmuydunuz şimdiki akka oteli?Muhakkak her hizmetin bir bedeli olacaktır,Bahsettiğniz gelişmeler en çok doğasever bizleri sevindirecektir ancak gelip görme şansımız olmayacak diye düşünüyorum.Yazı uslubunuz,adına özür dilediğiniz görevlinin hala orada oduğu izlenimini bıraktı bende :-\ Yinede sizi heyecanınızla başbaşa bırakıp iyi günler dileyeceğim.

uslübüm size dokynmuş anlaşılan. Ben hiçbir yere çalıştığım yerin reklamını yapmak için üye olmadım. Ön yargı kötü bir hastalıktır. Dediğiniz yerler öyle oldu ewet. Ama her olaya aynı zihniyetle bakamazsınız.
Benim doğa için ve doğa sporları için elimden geldiği kadar çok şey yaptığımı bu bölgedekiler bilir. Kimseye kendımı kanıtlamak zorunda değilim. Bırgun tanışırız belkı. O zaman daha iyi tanırsınız. Polemığı uzatmak ıstemıyorum. Saygı duymanızı beklıyorum. Ben sıze saygı duyuyorum begenmemışsınız. Sizin tercıhınız. İyi günler size.

serciventure' Alıntı:
uslübüm size dokynmuş anlaşılan. Ben hiçbir yere çalıştığım yerin reklamını yapmak için üye olmadım. Ön yargı kötü bir hastalıktır. Dediğiniz yerler öyle oldu ewet. Ama her olaya aynı zihniyetle bakamazsınız.
Benim doğa için ve doğa sporları için elimden geldiği kadar çok şey yaptığımı bu bölgedekiler bilir. Kimseye kendımı kanıtlamak zorunda değilim. Bırgun tanışırız belkı. O zaman daha iyi tanırsınız. Polemığı uzatmak ıstemıyorum. Saygı duymanızı beklıyorum. Ben sıze saygı duyuyorum begenmemışsınız. Sizin tercıhınız. İyi günler size.

3 sene önceye kadar geliyosanız oraya o çöpleri atanlandansınızdır o zaman. !! Haklısınız.Ön yargı kesinlikle kötü bir hastalıktır.Bunlar polemikten kaçan sizin ifadeleriniz.

sormayi unutmusum kuzdere kanyonu ve goynuk kanyonlari farkli kanyonlar mi? yoksa ayni kanyon iki farkli isimle mi adlandiriliyor ? tesekkurler

Göynük gerçek bir kanyon coğrafi yapı olarak kuzdere ise ona göre daha rahat ama ikiside farklı yerlerde...

Gynkkanyonu1

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri