Grand Cherokee 1993 model 4.0 almak ıstıyorum şimdiden yardım ve fikirleriniz iç

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ibrahim atan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,750

ibrahim atan

Yeni Üye
Öncelikle merhaba abilerim yaşım 19 bu araçları 1 aya yakın suredır arastırıyorum babamla ortak 18 bin lira civarı bir araba bakıyorduk engelli bi ablam var ve akulu aracını aracın bagajına katlanmadan koymak ıcın doblo tarzı bı araba almak zorundayız fakat benım zevkımde jeep cocukluktan berı kafama yatan araclar bunlar gaza bastıgım zaman gucu hıssetmek ıstedıgım bı arac dıger kucuk arabalara pek kanım ısınamadı ve dedıgım gıbıde bıze yaramaz o yuzden bu araca yoneldım forumu baya bı inceledım km de ne kadar lıtre yaktıgı falan yazmıssınız fakat pek cozemedım nasıl bı arac tavsıye edebılrmsnz ve tüp taktırdıgımda km de yaktıgı fıyatı soylermısınız ARTVİNLİYİM SENEDE BİR KOYE GIDIYORUZ PERFORMANSI NASILDIR NORMALDE ISTANBUL ANADOLU YAKASINDA YASIYORUZ DURUMUMUZ ORTA HALLİ [ 18 BIN TL CIVARINDA ONEREBILECEGINIZ BU TARZ JEEP LER VARMI DAHA DUSUK BI MOTORDA]

Etiketler
Ynt: Grand Cherokee 1993 model 4.0 almak ıstıyorum şimdiden yardım ve fikirleriniz iç

93 model 4.0 gran cheroke ise bence yanlış seçim,grand cheroke almayı düşünüyorsanız 96-98 arası 5.2 alırsanız memnun kalırsınız yakıt ve masraf olarak 4.0 zj den daha iyidir, ama 93 model kare kasa xj den bahsediyorsanız bence doğru seçim olur.

Ynt: Grand Cherokee 1993 model 4.0 almak ıstıyorum şimdiden yardım ve fikirleriniz iç

Baktırıp sıkıntısızını bulmak kaydı ile karekasa 4.0 temiz bir araç en sıkıntısız cherokee dir.ister 90 model olsun ister 95 kasalar aynıdır zaten.sadece hıgh output olmasına dikkat edin.hem 2 çeker kullanma avantajınız hem 4 çeker hemde 4 ağır vites avantajınız olur.(97 de motor yeni nesil lakin bütçenizi biraz aşar)

Hemşerim :smiley: 5.2 97 -98 Model Tavsiyemdir Bir arkadaşım İstanbuldan- artvine Benzinde 650 tl ye geldiğini söyledi [lakin Bana pek inandırıcı gelmedi :eek: ] Bana sorarsan bu araç Günümüzdeki ford focus 2010 modelinden daha konforludur ::smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR