Grand Cherokee 5.2 Almak Istiyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan eminfuk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,557

eminfuk

Ana Kamp
Merhaba uzun zamandır takip ettiğim bu arabanın nimetlerinden faydalanmak için 5.2 xj almayı düşünüyorum.Ama tabiki bir sürü konu var içinde şanzıman,motor,yakıt,vergi,yedek parça konuları hakkında tereddüt de kalıyorum daha önceden peugeut 206 otomatik arabam vardı sürekli bir problem en son araç 100km de 12 litre gibi rakamlara çıktı.şanzıman da problem çıkınca 4 bin lik oldum daha sonradan da sattım aracı.şimdi ise aklım cherokee de
Sizin tecrübelerinizi paylaşmanızı isteyeceğim çünkü piyasa çok değişik 95 model 17 bn 93 model 24-25 bin tl, 95 olan daha temiz olduğu halde.bu arabalara bakmaya gittiğimizde dikkat edilecek hususlar hakkında site içerisindeki konuları okudum biraz arabaya karşı bilgim oluştu.sizden ricam bu arabalar bu parayı hakeder mi km si oynanmış veya bilgisi olanlar var mı?
1996 Jeep Grand Cherokee 5.2 17.750 TL Galeriden satılık ikinci el - 324173172

1996 Jeep Grand Cherokee 5.2 22.750 TL Galeriden satılık ikinci el - 275211198

1996 Jeep Grand Cherokee 5.2 20.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 327057088

Etiketler
merhaba bende geçen hafta gümrükten bir tane aldım ..arabaya talip olduğum süreden buyana formun her sayfasını okudum kullanma klavuzunu buldum onu okudum aracın özellikleri saymakla bitmez.. yedek parça konusunda sıkıntı çıkmıyor tüm eksik parçalarını rahatlıkla bulabildim. araçların hak edip etmeme konsunuda fotoğraflardan pek bişey anlanayacağını zannetmiyorum ustaların..motor ve şanzıman çok önemli benim okuduklarıma ve gördüklerime göre diğerleri bir şekilde kolaylıkla hal ediliyor.

merhaba bende geçen hafta gümrükten bir tane aldım ..arabaya talip olduğum süreden buyana formun her sayfasını okudum kullanma klavuzunu buldum onu okudum aracın özellikleri saymakla bitmez.. yedek parça konusunda sıkıntı çıkmıyor tüm eksik parçalarını rahatlıkla bulabildim. araçların hak edip etmeme konsunuda fotoğraflardan pek bişey anlanayacağını zannetmiyorum ustaların..motor ve şanzıman çok önemli benim okuduklarıma ve gördüklerime göre diğerleri bir şekilde kolaylıkla hal ediliyor.
aynen öyle motor expertiz de bakılıyor ama şanzıman biraz sıkıntılı konu eğer sıkıntı çıkarsa da büyük masraf
siz kaç model ve ne kadara aldınız?

95 model 20-21 arası bir maliyeti olacak bana toplamda..hem uygun olmuş oldu hemde de bakımları eksikleri giderilmiş oldu..

Son ilan güzelmiş,adam herşeyi yazmış.Eğer dediği masrafları yaptıysa o ilan ile ilgilenin derim. Arabanın genel durumu,koltukların hali,alt takım vs vs fikir sahini yapar tabi ama sonuçta bunlar yaşı olan araçlar elbette ne masraf çıkartacağı ilerde belli olmaz. Fakat motorunda bir sorun yoksa çok büyük masraflar yapmazsınız. Örneğin şanzıman ortalama 2-3 bin TL tutar.20 bin arabanın alım maliyeti desek en kötü ihtimal +10 bin TL şeklinde düşünün derim.

gümrükten nasıl araba alınabiliyor? hep merak ettiğim birşeydir.

siteye üye oldum. tasarım özürü. hiçbiriey bulamadım. bir liste bir fotoğraf. sıfır. bence buradan ihale almanın esası siteyi çalıştırmaktan geçiyordur :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR