Hangi Araca Hangi Lastik Yakışır ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan muratkorkmaz54 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,143
Ynt: Hangi Araca Hangi Lastik Yakışır ?

hakki' Alıntı:
valla defender ı bilmiyorum ama ben discoyu 2" yükseltip 245 /75 / 16 bf goodrich taktım cok yakıstı
performansıda bayaa iyi
tavsiye ederim

245 75 16 bf kullanıyorm(TDi motor hid. Direksiyon..) fazlasıyla memnunum ve araca çok yakışıyor oturaklı bir görünüm veriyor az camur atsada sorun olmuyor fazla.... Hidrolik direksiyon yoksa fazla büyük ebat takmanızı tavsiye etmem direksiyon ağırlaşıyor ayrıca motorunuzda önemli bu konuda düz dizel ise farklı büyük ebat takarsanız düşüşler olacaktır...

Etiketler

Ben 35'likleri taktım çelik jant ve spacer'leri bekliyorum şimdiki hali bu ben çok beğendim.[attachment=1]

DSC00469

sertem41' Alıntı:
Orhan abi hayırlı olsun lastiklerin, gerçekten güzel olmuşlar. Naci nin lastiklerine benziyor.

çok teşekkürler serhat,benimde çok hoşuma gitti şu çelikler ve spacer'lerde gelsin paylaşacağım.

ORHANBIYIKLI' Alıntı:
sertem41' Alıntı:
Orhan abi hayırlı olsun lastiklerin, gerçekten güzel olmuşlar. Naci nin lastiklerine benziyor.

Şimdi bile çok yakışıklı olmuş, diğer parçalarda gelsin fotoğrafları bekliyoruz senden.

çok teşekkürler serhat,benimde çok hoşuma gitti şu çelikler ve spacer'lerde gelsin paylaşacağım.

arkadaşlar NANKANG N-899 da değerlendirebilirsiniz kaliteli ve cazip bir ürün gerçekten.www.mollaoglu.com.tr den bilgi alabilirsiniz.

N 889

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR