Hangi Çadırı Tavsiye Edersiniz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GYRY Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,369

GYRY

Kamp II
Yer
istanbul
Arkadaşlar merhaba, Bu iki çadırı yurtdışından getirme imkanım oldu.Hafta sonu traking ve kısa süreli kamp konaklamalar için hangisini tercih etmeyelim.Kullanan arkadaşlar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.Mert.
61elj8DiRL  SX522
61aG2C2p8PL  SX522

Etiketler
Coleman Coastline 3 Compact Tent
Capacity: three person Set up: Flysheet first
Pack size: 16 x 16 x 58 cm
Weight: 4.41 kg

Coleman Darwin 3+ Tent
quick and easy-to-pitch dome tent peaked-porch giving you optimum headroom
Flysheet: Polyester, 3000mm PU coated, taped seams
Inner: Breathable polyester and no-see-um mesh
Weight: 4.72 kg

birinci çadırda önce dış tente kurulup sonra iç kısmı kuruluyor, avantajı yağmurlu havada iç tente ıslanmadan kurulum yapılabilmesi, dezavantaj kısmı toplarken daha zor oluyor....
ikinci çadırda önce iç tente sonra dış tente kuruluyor, seçim sizin... ben olsam ikinciyi tercih ederdim. yalnız ağırmış çadırlar, ikinci çadır nerdeyse 5 kg. sırtta taşıyacaksanız biraz zorlar...

birinci çadırda önce dış tente kurulup sonra iç kısmı kuruluyor, avantajı yağmurlu havada iç tente ıslanmadan kurulum yapılabilmesi, dezavantaj kısmı toplarken daha zor oluyor....
ikinci çadırda önce iç tente sonra dış tente kuruluyor, seçim sizin... ben olsam ikinciyi tercih ederdim. yalnız ağırmış çadırlar, ikinci çadır nerdeyse 5 kg. sırtta taşıyacaksanız biraz zorlar...
Tavsiyen için teşekkür ederim.

Teknik özellikleri neredeyse aynı gibi fakat ben tünel tipi çadırlara bir türlü ısınamadım, sanki ayakta zor duruyorlarmış gibi gelmiştir hep bana :smiley: Biral'e katılıyorum ben olsam ben de ikincisini (kubbe tipi olanı) tercih ederdim.

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR