Heider CF1 Super Power El feneri Bilgisi Olan Varmı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AKSAKAL92 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,343

AKSAKAL92

ÇANKIRI
Yer
Çankırı
Arkadaşlar Merhabalar. Son zamanlarda reklamlarda ve internette sıkça görüdüğüm bir el feneri var. Reklama bakılırsa çok güzel kullanışlı. Acaba bu feneri alıp kullanan varmı? memnun olan olmayan bilen gören varmı?m Fikirkerinizi Bekliyorum. Fener cepfeneri.com diye bir sitede 59 liraya satılıyor. alıp almamak arasındayım. Saygılar.

Etiketler
Ynt: Heider CF1 Super Power El feneri Bilgisi Olan Varmı

Bu feneri iş yerinde çoğu arkadaşım bi anlık gaz ile hepsi bir kerette satın aldılar ve şuan çoğu pişman.
çünkü bu fenerin aynı modeli aynı setle beraber(sarj aleti ve batarya) yaklaşık 17 liraya evine kadar geliyor.üstelik ücretsiz kargo ile ebay.com üzerinden.

fenerin ışık şiddeti cep fenerlerinde "lumen" diye geçer(ampuldeki watt gibi düşünün;100 lük,80 lik gibi) bu fener 200 lumendir.
ve 59 tlye set olarak aynı şekilde 1600 lumen fener alabilirsiniz.
ben o arkadaşlar alırken o fenerden almayıp 1600 lumen lik fener aldımn aynı fiyata ve şimdi herkes benim fenerin işlevliğine hayran. üstelik ceplerinde o fener olmasına rağmen bazen kritik anlarda gelip benim feneri istiyorlar..
hele o feneri gece yolda yaktığımda hiç abartmıyorum kamyon farından farkı yok. :D sarj olayı ise yedek pilide geldiği için sizi uzun bir süre idare ediyor tam açık yüksek moddayken pil başına 2 saat düşük şiddette ise 5 saate kadar götürebiliyor kesintisiz.

hocam tam aklımdaki soruları cevaplamışsınız. bende media markette baktım dediğiniz gibi... İlginize teşekkürler.

Merhaba Erdoğan, sanırım daha detaylı arama yapmışsınız ve daha da bilgilisiniz bu konuda. Sizin aldığınız el fenerinin markasını ve tavsiye edebileceğiniz markaları ve bağlantı adreslerini eklerseniz minnettar kalırım. Şimdiden teşekkürlerr

resim felan varsa atabilirmisiniz ışık şiddeti vsvs ilgili...

5-8 Usd

http://www.alibaba.com/product-gs/516828885/QG_500B_cree_q5_flashlight_with.html

9.2 Usd

http://www.dealextreme.com/p/sipik-sk68-cree-q3-wc-120-lumen-convex-lens-led-flashlight-black-1-aa-1-14500-39585

fenerden anladığını düşündüğüm bir arkadaşın yazdığı yorumları:
-alet 260 lumen falan vermez, bunu yazan hayatında lumen nedir duymamış biridir. Ve maalesef lumen ölçümü zor bir kavram olduğu için tüm çakmacılar ve ne idüğü belirsiz markalar endazesiz yazarlar, 300-500 lumen diye. Gerçek fener markalarının yüksek lumenli modellerinin fiyatlarına bakınca anlarsınız ne demek istediğimi.
-Görüldüğü gibi en yüksek fiyat 8 dolar, o da minimum miktar olan 10 adet için geçerli,liste fiyatı 5 dolara kadar düşüyor, ancak Çinliler de pazarlıkçıdır o 5 doları 4'e rahatlıkla çekersiniz. Haydi o kadar çekemediniz (mümkün değil ama) 4.5 de kaldınız diyelim, 4.5 dolar ürün, en en fazla 1.5 dolar da nakliye ve gümrük, etti sana 6 dolar civarı

demiş...

valla kardeşim bende bir gazla heider elfenerini ucuz diye aldım, maalesef hiçde umduğum gibi performansı yok, gece çalışırken 1 saat bile beni idare edemiyor. O da aralıklarla açıp kapamama rağmen, onu alacağıma biraz daha para verseydim de polislerin kullandığı el fenerinden alsaydım diyorum. almadıysan sakın alma ucuz etin suyu da bayat oluyor ,,,

ülkemizde bu 2 linkteki fenerlerden satan firma bulunuyormu acaba.linkteki sitelere girdim baktım almaya karar verdim lakin ingilizcem sınırlı sayıdaki kelimelerden oluştuğu için beceremedim.:ülkemizden temin edebileceğim firma adresi varsa svinirim.teşekkürler.

YABAN TV DE REKLAMINI GÖRÜP FENİX E DE PARAYA KIYAMADIĞIM İÇİN BEN DE SİPARİŞ VERMİŞTİM 2 AY SONRA ÜZERİNDE HEİDER YAZMAYAN AYNI MODEL OLANINI ÇOK DAHA UCUZ FİYATA GÖRDÜM:smiley:

TAŞIMASI ÇOK KOLAY , GAYET GÜÇLÜ,AA PİLLE ÇALIŞIYOR BU ÇOK BÜYÜK AVANTAJ AMA 2700 MAH PİL KULLANDIĞIM HALDE PİL PERFORMANSINDAN MEMNUN DEĞİLİM.AYRICA FENİXLERDE OLDUĞU GİBİ PİL BİTENE KADAR AYNI ŞİDDETTE YANMA ÖZELLİĞİ BUNDA YOK DAHA ZAYIF GÜÇTEKİ FENİZ LERİMİ ARATIYOR BAZEN O YÜZDEN AMA FİYAT PERFORMANS OLARAK GAYET GÜZEL BİR ÜRÜN

AŞAĞIDAKİ LİNKTE AYNI EL FENERİNİN ÜSTÜNDE HEİDER YAZANI VAR LİNKTE AMA BİRAZ ARAŞTIRISANIZ DAHA UCUZA DA BULABİLİRSİNİZ ÜSTÜNDE HİÇBİRŞEY YAZMAYANINDAN.YADA DEALEXTREME DEN ALIRSINIZ 20 GÜNE GELİYOR

http://www.cepfeneri.com/

Merhaba,
Heider feneri Ercova kampın da test etme olanağı buldum. Sağlamlığını test etmek için üzerinden Defender geçti. Zemin toprak olduğu için gömüldü. Bizde şartları zorlayalım dedik ve sert zemin bularak tekrar test ettik. Sağlamlığı su geçirmez özelliği ile dalış veya kamp ta çok işinize yaracaktır.

4

1

2

3

5

Ynt: Heider Cf1 Super Power El Feneri Bilgisi Olan Varmı

Merhaba ,
Bu Fener Benimde Çok Merakımı uyandırdı. Ve bir kaç başka forum sitesinden daha araştırdım.
Ben de ayrıca balık avı merakı olduğundan , Suya ve diğer bir takım zor şartlara dayanıklı ve pil tüketimi iyi , fakat aydınlatma gücü yüksen bir fener arıyordum.
Bir sitede başka bir kullanıcının EastwardYJ YJ-XGR2 ürünü tavsiye etmesi üzerine satın aldım. Ürünü dx.com'dan spariş ettim. Şarz aleti ve 2 adet 18650 - 2500.mAH pili ile birlikte...
EastwardYJ YJ-XGR2
Ürün 10.Mt. Su geçirmez Özelliğie Sahip ve en önemlisi , pil tüketimi çok az olmasına rağmen , çok idaal bir aydınlatma gücü var. yanılmıyorsam 250 lümen di.
Almak isteyen arkadaşlar , dx.com'dan ürünü inceliyebilirler. Fiyatı da Heider CF1' in Türkiye fiyatına göre makul.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,084
Kaydolan Son Üyemiz
muraska6105

Çevrimiçi üyeler

Geri