HELE ŞÜKÜR.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan freegraf Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,932

freegraf

uzun aradan sonra bakalım neler olmuş hayatta
Yer
istanbul
Arkadaşlar kısa bir zaman olmasına rağmen,çok uzun bir ayrılıkmış gibi gelen forumdaki aksaklıklar hal olmuş,,memnuniyetimi paylaşayım dedim,tamir tadilat yapan ekip ile şekipe teşekür eder.hepinize iyi muhabetler ve sağlıklar diliyorum.(Sabah sabah oğlum seni delimi kovaladı.)

Etiketler
Ynt: HELE ŞÜKÜR.

Ben de aradığınız aracı sonunda aldınız sanmıştım ;D

Sn.Cihat hayrlı günler ve haftalar.Biraz kendime güldüm.konuyu abartmışım.Siz öyle deyince Hani istediğiniz aracı buuldunuzmu diye.Evet aracın sevinci ve bulması yanında bunun esamesi okunmaz.Ne bileyim o anki hislerle öyle bir başlık attım.Siz sayın arkadaşların desteği ve tecrübeleri aslında iyi oluyor arac konusunda,ama bu işler biraz kısmet ve kapital meselesi.Her konuda anlık davranan ben bu arazi aracı kunusunda daha temkinli olmaya gayret ediyorum.pek böyle rüzgara çıkmamaya çalışıyorum.aslında deste elimde olsa en küçük esintiye bile kapılacak mizactayım,gelgelelim.mangır işi ağırlaştırıyor.önce arac konusunda epey bir gitgeller yaşadım,şimdi ev kartal pendik civarında iş şişlide hergün işe gitme gibi bir durumum yok.iş neredeyse ben bazen oraya gidiyorum.Kısaca 365 günün kaç gününü araziye ayırırım hesabını da yapınca iyice düşünmeye ve hata yapmamaya çalışıyorum.Kendi başıma çalıştığım için ve bizim tanıtı fotoğraf işleri de epey durgun.vergi afından gereksiz sıkıntılar çıktı.hal böyele olunca şimdi sadece vitaraların 1.6 düzlerine hergün bir kac kez bakıyorum o kadar.Bir şeyler bulursam sizin gibi arkadaşlara ile paylaşarak öyle adım atmak isterim.kısaca ve uzunca bu kadar.Bir dokun bin ah işit gibi oldu sabah sabah başini ağırttım kusura bakma umarım yazdıklarım anlaşılır.iyi günler ve sohbetler dilerim.

Rica ederim mehmed bey, başımı ağrttınız da ne demek :smiley:
Bu araçları kim keyif için kullanıyor kim işi için kullanıyor diye bakarsanız oran %10'u geçmez. Herkesin 4x4 alma hikayesi başkadır ve çoğu da mantıksızdır. Şu beton yığınları ve yapay ofis havasından bunaldığım bir anda karar verdim aracımı almaya. İster vitara veya Terios alın ister opel corsa, Maksat gezip biraz şehirden uzaklaşmaksa aslında bunu 4x4 olmadan da yapabilirsiniz. İyi haftalar dilerim :smiley:

İnanın dediklerinize tamamen katılıyorum.Fakat ben corsa ile asfaltın dışında da da geziyorum.ama çamu,r biraz yüksek bir yer olunca gidemiyorsun.onun dışında ihtiyacım yok.yeterki şehirdışı çıkayım.birazda gecip gitme meselesi.Yoksa gereksizler tayfasına kadrolu olmaya pek niyetim yok.Adam 100 bin yabancı para verip caddede dolaşıp kıroluğun resmini çiziyor asfalta.böyle birşey.iyi muhabetler sağolun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR