Herkese Bursadan Slm Lar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aydın karavan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,338

aydın karavan

Yeni Üye
ben sitenize yeni üye oldum bursadan aydın ben 37 yaşındayım evli ve 2 cocuk babasıyım yıllardır hayalim olan ve en sonunda hayata geçirdigim karavanımı kendim yapıyorum goruslerınız beklıyorum biliyorumki hatalarım mutlaka ki vardır ve cıkacak ilerleyen zaman larda daha detaylı resimler atacağım saygılar sunarım

Karavan

Karavan1

Karavan2

Karavan3

Karavan4

Etiketler
siteye hoşgeldiniz. sanırım bu dönemde herkes karavanıyla bir yerlerde. cevap veren olmamış. çok güzel bir işe girişmişsiniz. Allah kolaylık versin. sitede çok tecrübeli abilerimiz var. mutlaka size tavsiyelerde bulunacaklardır. en kısa zamanda karavanınızı bitirmeniz ve güzel geziler yapmanız dileğiyle..

MB860

ağustos ayından bu yanına herhangi bir çalışma olmadı mı? merak ettim nasıl bir karavan yaptınız bizi de bilgilendirirseniz sevinirim.
saygılarımla

Üst yapı zevk ve estetik konusudur, ama alt yapı yani şasi çok önemli.
Çünki şasi sizin ve trafikteki diğer insanların hayatını etkiliyor.
O konuda hiç resim yok. Resim koyarsanız doğru iş için yardımcı olacak arkadaşlarımız olur.
Ama gördüğüm 1. yanlış,
çeki oku öyle olmaz.Çok hatalı bir dizayn.
Mutlaka yan V ler ile bağlantıyı desteklemeniz şart.

Hayırlı olsun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR