içim cız etti - memleketten havadis

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bluehunter Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,671

bluehunter

Ana Kamp
Yer
istanbul
Bugün hem su alırım hemde havalı tüfeğimle atış yaparım düşüncesiyle İstanbulun orta noktasında kalan yeşil yerlerden biri olan Yakacık Aydos'a gideyim dedim neyse sularımı aldım atış yapacağım bölgeye varacakken tomruk dolu bir kamyonla karşılaştım devam ettim yollar ağaç parçaları doluydu az daha gittim ve bu manzarayla karşılaştım. yerin uydu fotolarını ve çektiğim fotolarıda ekliyorum yorum Sizlerin.

Etiketler

Ynt: içim cız etti - memleketten havadis

Koca alanda sadece üç tane ormanlık arazi kalmış. İki tanesini askeriye koruyor sağolsun. Diğerini de sizin fotoğraflarda gösterdiğiniz gibi yağmalıyorlar. Askeriye zamanında kapatmamış olsa sırf beton bir ülkede yaşıyor olacaktık.

Ynt: içim cız etti - memleketten havadis

Söylediklerinize candan katılıyorum ,lakin bildiğim kadarı ile orman işletmesi zaman zaman bölgesel gençleştirme , çalışması yapmakta . Tamamının kesilmesi , yeni fidanların kapan kalmaması ve hep aynı yaşta olmaları . Teknik olarak sağlıklı bir durum olduğunu sanıyorum .
Tabi bunun dışındaki talan olaylarını da gündem dışı tutmamalı , kontrol altında bulundurmalı her daim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR