Igo 9.6 Navigasyon Basarsoft 2014.03 Turkiye Haritasi Ile Birlikte

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Eftal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,319

Eftal

Yeni Üye
Merhaba, yeni versiyon yuksek cozunurluge sahip android cihazlariniz icin IGO 9.6 (my way) navigasyon yazilim ve basarsoft 2014.03 Turkiye haritasini asagidaki linkte bulabilirsiniz.

yuksek cozunurlukteki cihazda ben kurulumda bir hayli sorunlar yasadim ama calisana halini ve 3 ayri apk dosyasini asagidaki linkte paylasiyorum.

Bilmeyenler icin kurulum adimlari.
1-igo.rar dosyasini asagidaki linkten bilgisayariniza indirin.
2-igo.rar dosyasini winzip veya WinRAR tarsi bir program yardimi ile acin. (Windows 7 ve uzeri isletim sistemleri bu programlari kurmadanda extact edebiliyor)
3-extract ettiginiz IGO klasorunu android cihaziniza kopyalayin (harici sd kart kullaniyorsaniz harici olana degil internal hafizaya yukleyin, harici SD kartlarinda sorun cikabiliyor)
4- İGO klasoru icerisindeki apk dosyasini yukleyin, programi yukledikten sonra sorun cikarsa diger iki farkli apk dosyalarini yukleyin. (2. ve 3. apk yi yuklemeden once mutlaka yuklediginiz igo yu kaldirin daha sonra apk yi kurun)

dosyayi Dropbox a yukledigim icin dropbox hesabiniz olmasi gerekiyor veya yeni hesap olusturabilirsiniz.

Kolay gelsin.

Dropbox - iGO.rar

Elinize sağlık. Bu ıgo sürelimi? Bende ıgo8 var acaba bu harita bende kullanılırmı?

Xperia Z

Hocam programi yukledim sikinti yokda su lg g3de su igoyu bu saglikli calistiramadik ya haritada uzun uzun cizgiler cikiyor ve cok agir calisiyor menu gecisleri falan bunun bi caresini varmidir acaba senelerdir bu programi samsung note 3 ve note 2 de sikintisiz gayet guzel kullandim ama lg g3 de bi saglikli kullanamadik sunu

Merhabalar
Igo'dan ziyada (kendileri muthiştir amma velakin Here varken...)
Here indirin
Türkiye haritasını indirin(500mb oto indirir)
Internetsiz özgürce kullanın (harita indirin)
Ve en önemli özelliği BEDAVA
Kullanan bilir eniştem bile sırf kullanmak için zamanında 1320 almıştı(lumia)
Şimdi androide de cıktı.

Iyi forumlar...

XT615 cihazımdan gönderildi

Hocam programi yukledim sikinti yokda su lg g3de su igoyu bu saglikli calistiramadik ya haritada uzun uzun cizgiler cikiyor ve cok agir calisiyor menu gecisleri falan bunun bi caresini varmidir acaba senelerdir bu programi samsung note 3 ve note 2 de sikintisiz gayet guzel kullandim ama lg g3 de bi saglikli kullanamadik sunu
farkli apk lari kullanarak deneyebilirsiniz, birde yukledikten sonra ayarlar icersinde ekran kalibrasyonu ve cozunurlugu ayarlayan bir kisim var oradan kalibrasyon baslatabilirsiniz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri