ilkbahar 2012 de gürcistan gezisine katılmak isteyenler.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan burak55 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 203
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,981
Ynt: ilkbahar 2012 de gürcistan gezisine katılmak isteyenler.

Ben de eşimle beraber gelebilirim. Hiç gitmediğimiz için planı sizlerden bekliyoruz. Tarihi yakın zamanda kesinleştirebilirseniz (ve mart değil de nisanda olursa yüksek ihtimalle katılabiliriz), işlerimizi ona göre ayarlayabiliriz.

Pasaport gerekecekse, hemen işlemlere başlayayımi

Etiketler

merhaba burak bey. 1-2 hafta içerisinde p38 sahibi olursam bende gelmeyi isterim. bi aksilik çıkmazsa yüksek ihtimal gelmeyi düşünürüm. teşekkürler. Ankara'dan selamlar...

teşekkür ederim. inşallah güzel bir program yaparız ve yola çıkarız.

Arac sahibine pasaport gerekmiyor, nüfus cüzdanı ile aracınızı geçirebilir, Gürcistan'da üç ay seyahat edebilirsiniz.

Selam,
27 Nisan Cuma'dan 1 mayıs salı günü de dahil olmak üzere çarşambaya kadar vakit var!!Yani toplamda 5 gün gibi bir şey.Hani 1 Mayıs tatil ya bir çok kişiye uyar bence arada bir pazartesi günü var o da halledilir herhalde. Tam ilkbahar havası olacağı için yollarda bunalmadan gidebiliriz. Oraya gitmiş görmüş ve az çok bildiğinden dolayı sence bu süre yeter mi? Nerde buluşulacak vs bunları iyi ayarlamak gerekiyor Ne kadar süremiz yolda geçer v.s. Gelebilecek herkese de uyarsa süper olur!!!!

Ortak harekete gecmek icin start point ler ankara samsun ya da trabzon olabilir.yalniz offroad mu olacak onroad mu?ona gore bir program hazirlayim,goruslerinize sunayim.fikriniz ne bu konuda?

bu arada söylemeyi unuttum sınırdan araçla geçmek isteyenler,aracın tescili adınıza kayıtlı olması gerekiyor.

Ben ve eşim kesin geliriz (ben gürcüyüm ve oraları görmek istiyorum, yani güzel bir fırsat :smiley: ), tarihin netleşmesi durumunda üniversite öğrencisi iki oğlum da %80 gelebilirler.

çok olursak 20-30 araç konvoy yaparız artık :smiley:)) telsizle haberleşiriz yeni bir hobimiz falan daha olur. ama o kadar adam nerde yatarız bilmem. benim için sorun olmaz ben arabada da yatarım .)

güzel bir program ilkprograma katılamayabilirim büyük bir ihtimal ama yinede takipteyim.. ;) ;)

Selamlar, önce gideceğimiz tarihi netleştirelim. Mesela Nisan ayının sonu yani 27-28-29-30 Nisan ve 1-2 mayıs tarihleri uyuyor mu gelmek isteyenlere?Bunu konuşalım ilk olarak!

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri