İstanbul Çevresi Motorsiklet İle Hafta Sonu Kaçamağı Yapılacak Yerler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cicibebeci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,112

cicibebeci

Ana Kamp
Merhaba arkadaşlar

Hafta sonu motorsikletimiz ile hafta sonu gezmesi yapabileceğimiz yer önerilerinizi alabilir miyim ?
Sarıyer'de oturuyorum, eşim ile birlikte gezeceğiz.

* Gezilecek mekan önerisi
* Gittiğinde mutlaka gör önerisi
* Gittiğinde mutlaka ... amcanın yerinde yemek yemeyi unutma önerisi ;)
* Gittiğinde mutlaka .. mekanında fotoğraf çek önerisi
* Bak şuranın çayı mükemmel, mutlaka uğra çay iç önerisi :D
vs vs vs..

şimdiden önerileriniz için teşekkürler

Etiketler
Ynt: İstanbul Çevresi Motorsiklet İle Hafta Sonu Kaçamağı Yapılacak Yerler

Merhaba,
Bu konuda ben de çok araştırma yapıyorum ve buldukça geziyorum.

İlk önerim aşağıda ufak çaplı bir gezi yazısını da yazmış olduğum gezim olacaktır. Önümüzdeki haftalarda yaklaşık 500 km'lik bir hafta sonu gezisi yapacağım. Bitirdiğimde onu da aktarabilirim :smiley:

http://102345.net/2015/04/21/prometheusun-gezi-guncesi-sakligol-sile-istanbul/

Biraz uzaklaşayım şehirden dersen trakyaya doğru uçmak dere var, manzarası güzeldir.
yamaç paraşütü yapılan yer fotoğraflık. devam edip aşağıya indiğinde denize sıfır kamp alanları da oturup dinlenmeye birebir

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR