İstanbul Karavan Park

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan İstanbulKaravanPark Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,882
Sevgili Doğasever Arkadaşlar;

İstanbul/Çekmeköy/Ömerli de yeni bir kamp alanını kullanımınıza sunuyorum.
Açılış Tanıtımını 25 Ekim de yaklaşık 40 karavancı arkadaşın katılımıyla yaptık.

Kampımızı beğeninize sunuyorum.

G0015777

Ekli dosyalar

• G0015738.jpg
    G0015738.jpg
    152.9 KB · Görüntüleme: 1,298

Etiketler

Ynt: İstanbul Karavan Park

O açılışa katılan karavancı arkadaşların fikirleri dahil olmak üzere biraz bilgi lütfen.

Bu hafta sonu kamptaydık, 3. kez gittik ulaşım çok kolay ve sakinliği yeşil alanın büyük oluşu çevrede bisiklet ile kısa gezinti
yapabilme ayrıca yaklaşık 300 mt mesafede market bulunması ve telefon ile sipariş verilebilmesi çevresel anlamda olumlu. Fiziki alt yapısı için kullanılabilecek tuvaletler ve mutfak oluşu, tek panoda olsa elektirik için alt yapının bulunması soğuk kış günlerinde kullanıma açılması imkanı olan kapalı salonu ile yeterli görüyorum.

Fiyatlandırma için bu hafta sonu gecelik ücret 25 TL ödedim,tanıtım toplantısında aylık park ücreti olarak 250 TL söylenmişti,
sanırım güncelleme adına Reha beyin bilgi vermesi yerinde olur.

Eski karavancı, dostumuz Reha bey ve eşinin misafirperver ve güleryüzleri sanırım herşeye bedel.

Ekli dosyalar

• P4250313.JPG
    P4250313.JPG
    217 KB · Görüntüleme: 907

Bu kamp fakiri Istanbul icin sahane bir haber.Tebrikler,yalniz nasil gelinecegini biraz daha detayli tarif ederseniz.Ben bu kamp yerini internet uzerinden Alman ve Hollanda Camping Federasyonlarina iletmek istiyorum.Tekrar tesekkurler.

Ercument Ozbek
Hollanda M.Karavan Gurubu

Tarifi yapabilirim, Şile yolu 30.km de kamp alanı, koordinat için Reha beyden bilgi bekleyeceğiz.

Bir bilgi daha 200 mt mesafeden Üsküdar-Şile belediye otobüsleri her saat geçiyor.

Kampın Posta adresi:
Ömerli Mahallesi Kadirova cd. No:47 Çekmeköy/İstanbul
Koordinatları:29.324 E / 41.089 N
İletişim için mail adresim:reha@bali.com.tr

Sevgiler

Sanırım burası
https://www.google.pl/maps/place/Turcja/@41.0889771,29.3244754,413m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x14b0155c964f2671:0x40d9dbd42a625f2a

tüm karvancı arkadaşlara selam ,park hayırlı olsun ,benim karavanım yok çadır kuracak yer varmıacaba itekrar hayırlı olsun

Bekir bey merhaba
Çadır, Karavan, Uyku tulumu ve hatta Çek yatta bile konaklama imkanı var. Yeterki birlikte olalım güzellikleri paylaşalım.

Merhaba, römork üzeri çekme karavan inşaatı projem var. Böyle bir karavan parkı uzun süreli kullanmayı düşünüyorum. Karavanı inşaa edecek güvenli bir alana ihtiyacım var. Aylık kira ücreti mukabilinde parkı kullanmam mümkün mü?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri