İstanbul'da Neden Yeterince Etkinlik Yok ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan *peggy* Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,743

*peggy*

Ana Kamp
mrb,
bn istanbul'dan duygu. yeni üyeyim
genel olarak baktım istanbullular için etkinlk yok :-\ izmir ve ankara bu konuda daha aktif sanırım :(

Etiketler
Ynt: İstanbul'da Neden Yeterince Etkinlik Yok ?

Bakıyorum pek bir şey görünürde yok, sadece çipler aktif.Yarın yani pazar günü için Anadolu yakasında birşeyler yapacaktık kimseden ses seda yok.Bende bir şeyler yapmak istiyorum ama ha diyen bir hareket bekliyorum.Bu durum da pek bir şey de olacağa benzemiyor.Ama yakın da bir trek mırek yani patikalı bir yürüme etkinliği düşünüyorum.Anadolu yakasın da şimdilik tepkleri izliyorum.iyi gezmeler.

Off road anlamında hemen hemen her hafta sonu etkinlik oluyor trking ve fotografcılık bölümlerindede etkinlikler bahar ve yaz aylarında daha yogun olmakla beraber kışında yapılan etkinlikler mevcut site icinde etkinlikler bölümünde geziler duyurulur hatta sizler bile şartları oluşturduktan sonra hafta sonu yapacagınız gezileri burdan duyurup katılımcı arkadaşlar bula bilirsiniz

ben daha önce hiç böyle bi etkinliğe katılmadım. o yüzden nasıl organize edilir bilmiorum. trking fotografçılık veya bisiklet gezileri daha uygn olur bnm için.bunları takip etmeye dvm etcm :smiley:

Takip etmeye devam edin cok güzel etkinlikler oluyor bolca keyif alacagınızı umuyorum. Önümüz bahar baharla birlikte bu tür aktiviteler artacaktır.

evet kimseden bir ses ,çıt ,pıt,tık yok.aslında bugün tam dışarı havası.

Merhaba

Malesef Nisan i da geride biraktik fakat hala bir etkinlik yok.
Trekking + Fotografcilik etkinliklerini bir araya getirip bir organizasyon yapmak gerek bence...
Benim teklifim hepimiz biraz arastiralim . Daha onceden Istanbul cevresinde trekking yapmis arkadaslarda belki bizim imdadimiza yetisir buarada. Sonrasinda da neler yapabilecegimizi kararlastiralim.Mekan zaman kararlastirip ayarlayalim bir gezi ..

Herkesin arastirmalarini en kisa zamanda paylasmak dilegiyle :smiley:

iyi o zaman beni bekleyin.hepinize iiyi gezmeler.

Yakın takip :D

hade gidelim abi cuma akşamı anadolu yada rumeli hisarına gidip bi mangal felan :d böle bi ortam tanısma maksatlı sucuk köfte çay varmı gelen :D

isofun mahali off road yarışı var bu pazar bir cok off road gurubu alana bir gün önceden kamplı gidecek

hiperaktif' Alıntı:
tam olarak nerede bu düzenleme abi biraz detaylı bilgi vermende sakınca yoksa açıklayabilirmisin .

Aşagıdaki linkten detaylı bilgi ala bilirsiniz

http://www.isoff.org.tr/content.asp?ctID=45&RecID=667

2011 1 afis

teşekkürler abi izlemeye gidicem ama burada tanısma maksatlı bi gezi olsa burdaki arkadaşlar bu etkinliğe katılsa böle ufak yada tecrübeli abilerimiz ve araçlarıyla şöle bi gezi yapsak daha bi farklı eğlence olurdu :D ucunda güzel bi sucuk + çay fena olmazmıydı :D

hiperaktif' Alıntı:
teşekkürler abi izlemeye gidicem ama burada tanısma maksatlı bi gezi olsa burdaki arkadaşlar bu etkinliğe katılsa böle ufak yada tecrübeli abilerimiz ve araçlarıyla şöle bi gezi yapsak daha bi farklı eğlence olurdu :D ucunda güzel bi sucuk + çay fena olmazmıydı :D

Burdaki arkadaşların bir cogu aynı zamanda diger off roada guruplarınada üyeler bir cogu orda olacak oldukca renkli ve ceşitli bir ortam olacak

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,423
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri