İstanbul'daki Cj5 Sahipleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan visky Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,811

visky

Kaptan
Yer
İstanbul
Abilerim, yaşıtlarım ve kardeşlerim,

Ben İstanbul'dan 21 yıllık bir adet CJ5 hastasıyım. Sizleri aylardır takip ediyorum. Verdiğiniz ve paylaştığınız bilgiler inanılmaz yararlı ve paha biçilemeyecek bilgiler.

Kendimden ufacık bahsedecek olursam, adım Haluk. Bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim ve aynı zamanda fenerbahçe yat limanında kaptanlık yapıyorum. Doğma büyüme İstanbulluyum fakat aslen Rizeliyim. Çocukken hep bu arabaları görür hayranlıkla bakardım. Artık alma vakti geldi.

Aracı almama yaklaşık 3-4 ay daha var en az. Hatta şimdiden bir liste yapmaya başladım bile. Araçla ilgili motor bilgim sıfır denecek kadar az. İstanbul'da bulunan CJ5 sahiplerinden uygun ve yardımcı olacak abilerim, kardeşlerim var ise sizlerden bilgiler almak istiyorum. Araçla ilgili her türlü yardımları yapabilirim. Boyadır, yağdır çekinmem bu araç için. Aracı daha iyi tanımama ve benim de CJ5 alacağım zaman bilgili ve orijinal araç almama yardımcı olacaktır ve CJ5 hasretimi giderecektir.

Ben de sizlere bilgisayar, bilişim veya teknelerle ilgili konularda yardımcı olabilirim. Bilgi paylaştıkça çoğalır :smiley:

İlgilenenlere şimdiden çok teşekkür ediyorum :smiley:

Etiketler
Ynt: İstanbul'daki Cj5 Sahipleri

Bilginiz dahilinde yardımcı olabilirsek ne mutlu bize

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Teşekkür ederim Ercan abim, yakın zamanlarda herhangi bir buluşmanız falan var mı? CJ5 olmadan üye kabul ediyor musunuz ;D

İstanbulda pek bir organizayon yakın zamanda duymadım olsa güzel olurdu

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Forumda da öyle çok organizasyon göremedim. Genel olarak yapılmıyor sanırım?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.