Isuzu md 27 karavan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan abdullah tepe Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,286
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

abdullah tepe

Kamp III
Yer
ankara
Selamlar;
4 yıldır sitenizin takipcisiyim. Aslen Ordu'luyum, ama 22 senedir ankarada yaşıyorum. Eşim Sinop'lu. Oda uzun senelerdir Ankara'da yaşıyor. Eşim devlet dairesinden, ben de özel sökterden emekli olduk.Tek coçuğumuz var. Oda artık çalışanlar kervanına katıldı. Yani kısacası geriye sadece ertelediğimiz hayallerimizi yaşamak kaldı. Malum bu zamana kadar kenara 3 - 5 kuruş ayıramadık. Kiraydı, eğitimdi derken, ancak geçinebildik.Allaha şükür evimizi aldık.Şimdi sıra eşiminde benimde hayalini senelerdir kurduğumuz karavanda.İşte bu yüzden halen çalışmaya devam ediyoruz. Eşim psikoloğ. Özel bir muyanehanede çalışmaya devam ediyor. Bense inşaat işi ile ilgilen bir firmada çalışmaktayım. Şu an Gürcistan / Tiflis'deyim. Amacımız karavanın parasını biriktirene kadar da çalışmaya devam etmek.
Hep alkovanlı tip ama sahibinden.com. adresinde gördüğüm coğu düşük model araçlardan olmayan bir karavan hayal ettim. Bizler hem denizi, hem de dağı, taşı, yeşilliği cok seven bir ikiliyiz.Yurt dışına cıkmadan önce Woswagen Cady aracımızın geniş bagajındanda faydalanarak, tüpümüzü, çaydanlığımızı kapıp gezmelere cıkmayı cok severdik. Eminim ki karavanımızla yola cıksak, en kısa seyahatimiz 3 aydan kısa olmaz. Bu seyahatimiz deniz kenarıda olabilir, karadenizin o ucsuz bucaksız yaylaları da olur.Evet 2 kişiyiz. Oğlum artık işi gereği bize katılamaz. Ama yinede mutlaka yanımızda misafirimiz olur. İşte bu yüzden en az 4 kişilik ve kamplara makkum kalmadan gereksinimlerimizi karşılayacak bir araç derdindeyim.Tabiki işin maddi yönüde önemli. Şu an 9. ay sonu düşüncesiyle bu iş için ayırmayı planladığım rakam 50.000 lira cıvarında.
İşte şimdi yardımlarınızı bekliyorum. sizlerinde tercubelerinden yararlanmak, önerilerinizle şekillenmek istiyorum. Aklımdan gecen araç ISUZU MD 27. İsim hafızam gercekten kötüdür. İsmini şu an cıkaramadığım bir üyemiz, İveco M23 den yapmaktaydı. Beni affetsin ama gercekten modelini uygulama planını cok begendim. Eğer bir sakıncası yoksa, bu uygulamayı bende Isuzu da denemek istiyorum. 95 - 98 arası bir araç yaklaşık 20.000 lira. Kalanı ilede içini halledebilirim düşüncesindeyim. Kendi yapma İmkanım yok. Çünkü bu sıra da yurd dışında çalışıyor olacağım. Düşünçelerinizi bekliyorum.
YARDIM .. YARDIM .. YARDIM...................

Etiketler

Ynt: Isuzu md 27 karavan

Levent bey teşekkürler.
Mutlaka Cella YALÇIN Bey ile görüşüp, değerli fikirlerini ve müsadesini isteyeceğim.
Yardımınız için tekrar teşekkürler.

Abdullah Bey ; Merhaba
Yazınızı yeni okudum. Aracımın yapım aşamalarını incelemişsiniz.Açıklama istediğiniz konuları sorarsanız yardımcı olmaya çalışırım. telefonla görüşmek isterseniz: 0505 836 97 97 arayabilirsiniz. Herşey gönlünüzce olsun.

İlginize teşekkürler Celal Bey. Şu an yurd dışındayım. Dönüşde mutlaka arar, sizi rahatsız ederim. Değerli fikirlerinize emin olun cok ihtiyacım olacak. Sağlıklı ve esen kalın.
Saygılarımla

Artık TÜRKİYE'deyim. Bunca zamandır düşündüklerimi hayata geçirmenin zamanı geldi.Sizlerinde fikirleri benim için çok önemli. Lütfen düşündüklerinizi paylaşın. :eek: :eek: :eek:

Dosyalarınızı açamadım .Bende mi bir sorun var acaba ?

Abdullah bey, merhaba;
Benim düştüğüm hatalara maruz kalmamanız için düşüncenizde aceleci davranmayın.
Mademki küçük otobüsden karavana dönüşüm düşünüyorsunuz (aslında benimde hayalimdi) ilk önce aracın uygun ve temizini bulacaksınız. Daha sonra kesinlikle rastgele yere dönüşüm için balıklama atlamayın.
Benim karavan hikayemi belki okudunuz...
Ankara'lı üyelerden mutlaka tanıdıkları ustalar hakkında bilgi alın. Bu mevsimde kalite iş yapan ustaların boş olduğunu düşünmüyorum.
Benim bildiğim; Size en yakın olan Ankara Sincan'da Bülent usta var, elinden epey karavan çıktı.Zaten onu tanıyanlar veya iş yaptıran arkadaşlar size fikirlerini beyan ederler.
İzmir'deki Ege Karavan Mehmet beyde profesyonelce çalışıyor ama şu an elinin boş olması zor gibi.
Şu anda benim motokaravanım Ankara yakınlarında yapım aşamasında. Henüz tamamlanmadığı için yaptırdığım firma hakkında size bilgi vermem yanlış olur. Ancak teslim almaya geldiğimde imkan olursa görebilirsiniz...
Selamlar

edessastelio' Alıntı:
Abdullah bey, merhaba;
Benim düştüğüm hatalara maruz kalmamanız için düşüncenizde aceleci davranmayın.
Mademki küçük otobüsden karavana dönüşüm düşünüyorsunuz (aslında benimde hayalimdi) ilk önce aracın uygun ve temizini bulacaksınız. Daha sonra kesinlikle rastgele yere dönüşüm için balıklama atlamayın.
Benim karavan hikayemi belki okudunuz...
Ankara'lı üyelerden mutlaka tanıdıkları ustalardan bilgi alın. Bu mevsimde kalite iş yapan ustaların boş olduğunu düşünmüyorum.
Benim bildiğim; Size en yakın olan Ankara Sincan'da Bülent usta var, elinden epey karavan çıktı.Zaten onu tanıyanlar veya iş yaptıran arkadaşlar size fikirlerini beyan ederler.
İzmirdeki Ege Karavan Mehmet beyde profesyonelce çalışıyor ama şu an elinin boş olması zor gibi.
Şu anda benim motokaravanım Ankara yakınlarında yapım aşamasında. Henüz tamamlanmadığı için yaptırdığım firma hakkında size bilgi vermem yanlış olur. Ancak teslim almaya geldiğimde imkan olursa görebilirsiniz...
Selamlar
Tekrar teşekkürler. İnanın herkesin yardımına fazlasıyla ihtiyacım var. Ankaraya geldiğinizde demutlaka görüşmek isterim. Ayrıca yardımı olacak herkesle görüşmek isterim.
Telefonum 0 533 574 06 90

hayallerinize bir an önce kavuşmanız dileğiyle, neden büyük araç tercih etmek istiyorsunuz bunu açıklarmısınız, selamlar

buralpdi' Alıntı:
hayallerinize bir an önce kavuşmanız dileğiyle, neden büyük araç tercih etmek istiyorsunuz bunu açıklarmısınız, selamlar
Öncelikle dileğiniz icin teşekkürler.
Daha rahat bir yaşam alanı sağlamak. Uzun seyahatlerde kamp alanlarına bağlı kalmadan gerekecek tüm ihtiyacları sağlayabilmek düşüncesindeydim.
Ama sanırım şehir içinde kullanabileceğim ikinci bir araç düşüncesi fikirlerimi değiştirmeme sebep olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri