İyi günler sitede yeniyim lada niva almayı düşünüyorum araca böyle bir lastik jant yapmak için araca

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mert5599 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,788

mert5599

Yeni Üye
Yer
samsun
11cfd1b103f451a827d9788bdb104315.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Etiketler
Ynt: İyi günler sitede yeniyim lada niva almayı düşünüyorum araca böyle bir lastik jant yapmak için

Ne tür bir uygulama yapmam gerekir bu türde önerdiğiniz lastik markaları nelerdir ? Yardımcı olursanız sevinirim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ynt: İyi Günler Sitede Yeniyim Lada Niva Almayı Düşünüyorum Araca Böyle Bir Lastik Jant Yapmak İçin Araca

Çamurlukları kesip alanı genişleterek 33 inch'e kadar ölçüde lastik sığdırabilirsiniz.
Yükseltme seçeneğini pas geçin, çamurluk traşı en sağlıklı çözüm.

Fotografını koyduğunuz X Niva nam araç için yapılan kesim işlemi şöyle bir şey:
http://1.bp.blogspot.com/-3AkBHPw_qzI/TWLwNGYvqYI/AAAAAAAAMho/peOgYwrMl24/s1600/funilaria04.jpg

Peki böyle bir işlemi kare şekilde yapip sonra kare dodik kullanabilir miyiz? Aracın performansını düşürür mü bu kadar büyük lastik ?

Lada niva forumunda daha çok bilge bulabilirsiniz lassanin bir lastigini kullaniyorlar jant da tahminim bir adet optimal ölçüde , benim tahminim jant lastik 2000 tl yi gecmez

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu tarz geniş lastikler niva da hem keyif vermez hem de bütün yürürü bozar. Ama cadde de görüntü olsun diye takacaksanız, takılır. Arazi de ilk rampa da bayılır veya debriyaj yer, aksları kasar, difransiyelleri patlatabilir. Niva ya ince, yüksek yanaklı lastik takmak en mantıklı seçim olacaktır. sadece cadde de kullanacaksanız yükseltirsiniz ve takarsınız.5 cm takoz veya nal koyarsınız, çamurlukları kesersiniz olur. Ama yanlışlıkla falan kaldırma çıkayım demeyin, ne olacağı belli olmaz.Böyle lastiklerle sadece çukurdan geçerken aks kesen niva gördüm.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR