İzmir-aydın Defender Kullanıcılarından Yardım.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hüseyinmelih Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,339

hüseyinmelih

Yazık Belgeselle Yetinene
Yer
İstanbul
Web
www.harmonia.com.tr
Merhaba eşimle yıllardır kanyonculuk,mağaracılık, dağcılık derken sonunda bağcılık yapmaya başladık. İlk gözağrım Defender zamanımızın gendiğini düşünmekteyim. Neredeyse forumun tamamını okumuşumdur. Kuşadasında yaşıyorum. Defender sahibi yakınlarda bana yardım edecek birileri varsa görüşmek, araca binmek, yol yapmak, hatta sanayide beraberce kolları sıvayıp aracın altına yatmak istiyorum. Böylelikle önümü daha rahat görebilir, planlamada çok sorun yaşamam. Ama sanırım öncelikle tecrübemi teorikten pratiğe dökmem gerekiyor.

Etiketler
Ynt: İzmir-aydın Defender Kullanıcılarından Yardım.

izmir'e yolun düşerse mutlaka beklerim... cumartesi pazar hangi konuda destek istersen yardımcı olabilirim... hem landrover 88 ( seri 3 ) hem defender hangisini istersen çevremizde var
Teori konusunda kendine çok güvenme bizde bu kitabı okumayana kız vermiyorlar :smiley: bu da işin şakası tabi ki

IMG 12639988118886

Ynt: İzmir-aydın Defender Kullanıcılarından Yardım.

Bu cevaba çok sevindim. Bende Yardım edecek kimsem yokmu diye hayal kırıklığı yaşamaya başlamıştım. Kar,buz hayatımızdan çıktığı anda İzmir planları yapmaya başlıyorum. Önümüz bahar tam zamanı. Bu arada forum sayfalarını okumaya devam. Kitaba bayıldım...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri