İzmircivarı Offoad

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erbilx Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,595

Etiketler
Ynt: İzmircivarı Offoad

İzmirde 3-4 ayrı gurup olmak üzere araziye çıkılmaktadır. Bu guruplardan birine dahil olan manisada ikamet eden araç sahipleri vardır. İzmir Off Roaddan Vosdost :smiley: :smiley:

Merhaba, İzmirde benim bildiğim en az 3 farklı offroad grubu var, bunlar gerek ayrı ayrı gerek beraber organizasyon yapabilmektedir

* Ege Offroad Kulübü
* Smyrna Offroad kulübü
* Bizim Ekip Offroad kulübü facebook sayfası: https://www.facebook.com/groups/bizimgrup35/

orhancengizk' Alıntı:
Merhaba, İzmirde benim bildiğim en az 3 farklı offroad grubu var, bunlar gerek ayrı ayrı gerek beraber organizasyon yapabilmektedir

* Ege Offroad Kulübü
* Smyrna Offroad kulübü
* Bizim Ekip Offroad kulübü facebook sayfası: https://www.facebook.com/groups/bizimgrup35/

Orhan abi; İzmir Off Roadun pabucunu dama atmışsın :smiley: :smiley:

vosdost' Alıntı:
Orhan abi; İzmir Off Roadun pabucunu dama atmışsın :smiley: :smiley:

Abim Estafurullah, bir türlü denk getiremedik ki hep beraber şöyle güzel bir organizasyon yapalım, kaynaşalım....
Uygun olursa bayramın 3. yada 4.günü bir organizasyon yapmak lazım...

orhancengizk' Alıntı:
Abim Estafurullah, bir türlü denk getiremedik ki hep beraber şöyle güzel bir organizasyon yapalım, kaynaşalım....
Uygun olursa bayramın 3. yada 4.günü bir organizasyon yapmak lazım...

Bayramda buyuk bır organızasyon dusunuluyor. Ortak bırseyler yapılabılır.

Bende bu turlara katılmayı çok isterim. Off road aracım yok ancak ileride almayı planlıyorum. Ortamı görme açısından bu turlara bir şekilde katılma imkanımız var mı?

drbaalik' Alıntı:
Bende bu turlara katılmayı çok isterim. Off road aracım yok ancak ileride almayı planlıyorum. Ortamı görme açısından bu turlara bir şekilde katılma imkanımız var mı?

Sn.drbaalik,
kamplı değil ama günübirlik olan bir gezide bana katılabilirsiniz.

bizim kabile off road (kapalı grup davet gerektirir). urla off road - smyrnoff off road- lotmos kuşadası söke -ege offrod - izmir off road. amorak kullanıcıları . hepsi facebook grubudur . manisada klup veya dernek resmi olarak varmı bilmiyorum. ulaşabileceğiniz ve aktif olanlar symrnoff urla ve ege grupları. birlikte ve ayrı turları oluyor. bizim kabile kapalı grup ancak diğer ekiplerlede beraber hareket ediyor ve rotaları paylaşıyor.

bizim kabile off road (kapalı grup davet gerektirir). urla off road - smyrnoff off road- lotmos kuşadası söke -ege offrod - izmir off road. amorak kullanıcıları . hepsi facebook grubudur . manisada klup veya dernek resmi olarak varmı bilmiyorum. ulaşabileceğiniz ve aktif olanlar symrnoff urla ve ege grupları. birlikte ve ayrı turları oluyor. bizim kabile kapalı grup ancak diğer ekiplerlede beraber hareket ediyor ve rotaları paylaşıyor.

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=105131.10#ixzz3IbyFDo41

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR