İzmir'de sıfır ya da 2.el outdoor malzemeleri satan yer varmı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan thepatriot Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,079

thepatriot

Yeni Üye
Çadır,çanta,mat,uyku tulumu vs. malzemeler satın almak istiyorum.İzmir'de sıfır ya da 2.el malzeme satan güzel bi yer varmı? İzmirli gezenbilirciler yardım ederse sevinirim.Şimdiden Teşekkürler...

Etiketler
Ynt: İzmir'de sıfır ya da 2.el outdoor malzemeleri satan yer varmı?

Başlık açılalı baya olmuş ama yeni fark ettiğim için yanıt vermek istedim Kemeraltında Hisarcamii nin o tarafta Kutup Ayısının mağazası var

çok teşekkürler yok saymadığınız için.Gidip incelicem dediginiz mağazayı en yakın zmanda :smiley:

Merhaba Hisar Camii nin civarında dolaşırsanız av malzemeleri satan bir çok işyeri ve bunlarda da outdoor malzemelerinin olduğunu göreceksiniz.Birde geçenlerde Alsancak eski pazar yerinin yakınlarında şimdi Tansas oldu bir outdoor mağazası gördüm sanki.Bilgilerinize.

cem uludinc' Alıntı:
Başlık açılalı baya olmuş ama yeni fark ettiğim için yanıt vermek istedim Kemeraltında Hisarcamii nin o tarafta Kutup Ayısının mağazası var
merhaba ben yaklasik olarak 8 ay once bahsettiginiz yere gitmistim oradaki butun her yeri gezmeme ramen kamp ocaği , kamp mutfak gerecleri vb şeyler bulamadim genelde av malzemesi uzerine urunler satiliyor

fidodido' Alıntı:
merhaba ben yaklasik olarak 8 ay once bahsettiginiz yere gitmistim oradaki butun her yeri gezmeme ramen kamp ocaği , kamp mutfak gerecleri vb şeyler bulamadim genelde av malzemesi uzerine urunler satiliyor

Yanlış yere gitmiş olabilirsiniz Aras Deniz'in yanında köşede Kutup Ayısı mağazasından bahsediyorum ben sahibi Cengiz bey dir aradığınız herşeyi orada bulabilirsiniz.

Alsancak Tansaş'a cok yakin Dagevi adinda bir yer var. Her turlu dagcilik,kamp vs malzemelerini bulabileceginiz bir yer.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri