Jeep Alacağım; Fiyat Konusunda Yardım ?..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan deredere53 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 63
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,424

MODİFİYE GEREKLİ Mİ?

• a) Ne kadar modifiye o kadar özgürlük

Kullanılan: 12 50.0%
  • b)Karıdan yenecek fırçaya değmez

Kullanılan: 0 0.0%
  • c)10 bin harca 20 bin harcadım de. Pahalıya satmaya çalış

Kullanılan: 0 0.0%
  • d)Bulaşma! kronik bir hastalık gibidir. Ölene kadar bitmez işin

Kullanılan: 4 16.7%
  • e)Lazım olsa fabrikası koyardı. Ne oynuyorsunuz canım arabalarla çocukmusunuz!

Kullanılan: 8 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    24

Etiketler
Ynt: Jeep Alacağım; Fiyat Konusunda Yardım ?..

ergün bey slm
araca baktırdılar sadece defransiyelde biraz yag kacırıyor cok sorun cıkarırmı

Ben alıcam anladım satıcam yerine iyi mi ;D

Evet18 bin güzel rakam .

Difteki yağ kaçağı önemsiz bence ... Sonuçta conta - keçe vs dendir . Kaçak neresinden acaba ? Tek sorun bu ise ben olsam hiç dert etmez alırdım mesela ...

Ergun Abi sağolsun aşağıdaki linkte , ilgili çok önemli bir paylaşım yapmıştı ...

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=30548.0

Dün bu konu alınacak diye açılmıştı sanki ???
Dere bey daha birkaç gün önce jeep alıcam yardım edermisiniz diyodunuz, hangi ara aldınız da satıyosunuz anlamadım valla ???

Gerçekten hocam . Deredere 21 mayıstada ara almak niyetindeymiş, bu arada aldıda satıyorsa büyük hız valla ... Gerçi jeep alan hemen ayrılamaz ama neyse :smiley:

Bukadar az kriterle fiat belirlemekte mümün değil ne yazık ki 15 binde verilecek araç var 25 bin verilecek araçta ... Bakımları , durumu ,aksesuarları gibi birçok değişken ve püf noktası mevcut .

alperhoca' Alıntı:
Dün bu konu alınacak diye açılmıştı sanki ???
Dere bey daha birkaç gün önce jeep alıcam yardım edermisiniz diyodunuz, hangi ara aldınız da satıyosunuz anlamadım valla ???

Bende iki gündür bakıyorum acayip bir durum.
Etüt yapiyim diye aklımda dıesel var eski kasalar hoşuma gidiyor ama satılık yazdığım 87 landı da kullandıkca sevmeye başladım. başladım.
İlandaki otoyu takip ediyorum alacagın araba ile kıyasla yada yeterli bilgi ver SAYGILAR.

http://www.sahibinden.com/oto_takasi_dusunulur_-46WQQaXQQ12064406WQQpXQQdisplayitem

Çok para hocam .
XJ bakıyorsan 4000 litre benzinli al , parçası bol , ustası bol ... Üstelik LPG ile aynı yakarsın . Birde Bu xj sanırım sürekli dörtçeker ??? Ki xjler 2 çeker dört çeker seçilebilir araçlardır bu değil demek ki ...

Bu paraya temiz bir xj alınır 93-94 birazda modifikasyon ile çok keyifli bir araç olur .

Dostum benim land 250 280 yakıyor duruma göre hiç benzinli düşünmedim dıesel salam olur diye konfor ve hız bu kasalarda dıesel 15 000 ede vardı bir ilan daha var SAYGILAR.

http://www.sahibinden.com/_1996_cherokee_2_5_td_ltd_siyahWQQaXQQ14172422WQQpXQQdisplayitem?favorite=yes&str=h6kg4w==&login=1211190

Dediğim gibi 2.5 dizeller az ve parça durumu muamma ... Emin olun benzinlileride çok sağlam ki 1 milyon km ömür veriliyo bu motorlara . XJ bakıyorsanız jeep kısmını baştan aşağı okumanızı öneririm , çok faydası olacaktır . 4.0 ile muazzam bir güç ve tork ayağınızın altında oluyor hem ...

Şaft sökmek falan , bunlar sağlıklı işler değil . Ki XJ ler zaten 2 çeker hale gelebiliyorken bu araç nası gelemiyor anlamadım , acaba 2.5 dizellerde sürekli dörtçeker olanlar var mı ? Ben görmedim ama gören vardır belki ...

arkadaşlar kusura bakmayın yanlış yazdım satmıyorum alıyorum arac ankarada beyaz 1998 xj 18000 tl 118 binde onu soracaktım ben sadece sızı okuyarak ögrendigim güzelliklrı yaşamak icin alacam rizede yaşadıgım icin sorun yaşatırmı onu merak edıyorum

Tamam hocam konu açıklığa kavuştu ... Araç gerçekten düzgün ise alınabilir . Sıkı bir servis kontrolü şart .Rizede yada yakınınızda ustası var mı bilmiyorum ama parça sıkıntısı pek yaşayacağınızı zannetmem . Trabzonda yetkili servis var mesela ...

Yalnız 118 bin mil mi? Km mi? ona bakmayı unutmayın :smiley:
Aracın ilanı falan var mı internettte bir sitede ?

Figo hocam eğer jeep almaı düşübüyorsan jeep sayfalarını baştan sona okumanı öneririm . Çok faydalı olacaktır . Dediğim gibi 4 lite motor parçası ve ustası bol , dolayısyla ucuz , kesinlikle sorunsuz ve 1 milyon km ömrü olan , birçok modelde kullanılan çok güvenilir bir motordur . Gücü ve torkundan bahsetmeme gerek yok zaten ...

Marif hocam şaft sökmek falan sağlam işler değil ... Ayrıca XJler zaten 2 çkere geçebiliyor . Bu sürekli dört çeker midir ? Acaba 2.5 lar sürekli dörtçeker mi ? Ben görmedim sürekli dört çekerini ama üstadlar daha iyi bilir ...

jeep inin bir ilanı yokmu istanbulda olsan bir şekilde yardımımız olur fakat inan bende çözemedim ne olduğunu.

Almadan önce mutlaka bir sevisten expertiz isteyin. 50-100 tl önemli değil a dan z ye baksınlar size çıkarabileceği masraflarını söylesinler. Birde yine bu bölümde Ergun Bey tarafından, aracı almadan önce bakılması gereken konuları gösteren bir başlık açılmıştı.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=29672.0

Bunuda iyice bir incelemenizi tavsiye ederim.

18.000 tl iyi fiyat gibi gözüküyor ama eğer hiçbir masraf çıkarmayacaksa. Buna lpg felan da dahil. Çünkü bu aralar fiyatlar baya bir düştü. 8-10 ay önce olsa, araba temizse bu fiyat için çok iyi bir fiyat denebilirdi, ama şu anda fiyatlar zaten düştü. Sahibinden.com daki fiyatları baz almayın. Orada herkes yükseklerden uçuyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri