Jeep Grand Cherokee (ZJ) 93 - 98 Kullanim El Kitabı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan beatrix Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 313
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 78,911
Ynt: Jeep Grand Cherokee (ZJ) 93 - 98 Kullanim El Kitabı

Arkadaşlar tavsiye edebileceğiniz kullanışlı dayanıklı bir off-road winter kar ve çamur lastiği markası varmı acaba?
Bridgestone Dueler M/T 673 - 235/85/16 108S düşünüyorum ama beni bilgilendirirseniz çok sevinirim :smiley:

Etiketler

Overland06' Alıntı:
Arkadaşlar tavsiye edebileceğiniz kullanışlı dayanıklı bir off-road winter kar ve çamur lastiği markası varmı acaba?
Bridgestone Dueler M/T 673 - 235/85/16 108S düşünüyorum ama beni bilgilendirirseniz çok sevinirim :smiley:

Good-Year MT-R 31" 10,5 15

Mükemmel bir lastik....!!!

[attachment=1]

Arb

Normal digital fotoğraf makinası ile sayfaları fotoğraflasak olmazmı acaba... Biz daha önce birkaç dökümanı o şekilde çoğaltmıştık. Hatta bi arkadaşımız fotoğrafı çekilmiş sayfaları word e aktaran bir program kullanıyordu. Şu an tam anımsayamıyorum programın ismini. Ama biraz ararsam bulabilirim sanırım.
Ayrıca eğer normal fotokopi ile çoğaltacak olursanız ben nasıl katkıda bulunabilirim acaba? Çünkü Erzurum 'da bulunuyorum. ???

Sayfalarin yarisi tarandi bile, Pazartesi Bilgisayarcim gelip internetten kolayca indirebileceginiz hale getirecek...

Bu kitapcık 97 Grand charoke 5.2 limitedlere uygunmu acaba?
Ya uygun yada değil Benzer yanı vardır sanki daha iyisinimi bulacam bende isterim...
Yüzsüzlükmü oldu ne biraz :smiley:))
Her türlü masrafa ortak olabilirim
YA antifiriz aldım nasıl değişcem anlayamadım belki kitapda yazar:smiley:))

Evet, kitap 97 modelide
sagyet' Alıntı:
Bu kitapcık 97 Grand charoke 5.2 limitedlere uygunmu acaba?
Ya uygun yada değil Benzer yanı vardır sanki daha iyisinimi bulacam bende isterim...
Yüzsüzlükmü oldu ne biraz :smiley:))
Her türlü masrafa ortak olabilirim
YA antifiriz aldım nasıl değişcem anlayamadım belki kitapda yazar:smiley:

Evet kitap 97 modelide kapsiyor,
Su an icin bir masraf gerekmiyor, taraniyor ve netè yüklenecek.

Allah razı olsun tuttuğunuz Altın olsun :smiley:

1-Aksel
2-Dakaltan
3-DrOnder
4-Ssbman (Barış)
5-Black
6-SerdarTimur
7-Ates
8-Kaan
9-Alperhoca

Her türlü katkıya hazırım ve inanılmaz bir sabırsızlıkla bekliyorum. Deneme yanılmaya paydos :smiley:

Bır fıkrım var:
Ben hergün bu konu başlığına 10 sayfa yüklesem en fazla 15-20 gün içinde herkes tüm sayfaları almış olur. Her sayfanın köşesinde zaten sayfa numaralarıda var. Olayda çözümlenir. Ne dersiniz?
Mesela ilk olarak bugün denemek için göndereyim. (Herkesin merak ettiği konu olduğu için 192-195 sayfalarına öncelik verdim)

[attachment=1][attachment=2][attachment=3]

192

193

194

Hem sıkılmadan parti parti kitabı olkumuş olursunuz hemde bilgisayarınızda istediğiniz şekilde düzenlersiniz.

Hocam öncelikle seni baya uğraştırdık teşekkürler . Sanırım sayfaların tümü 50 mb civarı yer tuttar . hatta sıkıştırılırsa winrarla falan daha da düşer . Bu şekilde rar olarak yada yada dürk klasör olarak rapide yada dosya paylaşım sitelerinin birine yükelnirse indirmek sanırım 20-25 dakikayı geçmez .

Tabi 1024 bir bağlantı kullanıyorsanız sizin yükleme daha uzun sürecektir .

Hatta bir mail e ataçlayıp yollarsanız bende yapabilirim . Ama bu maili göndermrnizde uzun sürecektir :smiley:

Burdan takip edersek arkası yarın gibi hergün heyecanla yeni bölümleri bekleyeceğiz ;D

Bu arada bizim zj konusu kilitlenmiş . Sadece zj envanternin çıkarıldığı bir başlık açalım en iyisi ...

Aslına bakarsan bunları bende düşündüm ama daha sonra sitedeki herkesin bilgisayar kullanım bilgilerinin tam olamayacağını ve sıkıntıu çekeceklerını düşünerek böyle bır yola başvurdum. O kadar önemli bir zahmette değil benim için. Siteye takılırken bir yandanda tarıyorum. Öteki yollarla her kafadan bir ses çıktı. Bunun fazla uzamasınıda istemiyorum. Ben hergün 20-30 sayfada yüklerim, bir haftada biter gider. Sadece dikkat edin her dosya ismi aynı zamanda sayfa numarasıdır.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR