Jeep Patriot Lastik Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan diegocenk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,643

diegocenk

Yeni Üye
Arkadaşlar selam,
Foruma yeni kayıt oldum. Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var;

2010 model Jeep Patriot sahibiyim, Rocky Road Lift Kit taktım,6 cm kadar yükseldi. şimdi lastik takmak istiyorum. Genelde asfaltta, arada da köpeğimi alıp doğaya çıkmak istiyorum. Ağır offroad yok yani.
245/65/17 ye çıkabileceğim kanaatindeyim.
Birkaç model buldum; seçim konusunda yardımlarınızı rica ediyorum;

Cooper Discoverer ATR
Yokohama Geolander A/T-S G012
Mickey Thompson Baja STZ
Lassa Competus a/t
Pirelli Scorpion ATR
BF Goodrich rugged terrain t/a

Etiketler
mickey jant lastik yapin derim ben asfaltta da arazide de os gorur ama cogunlugu at model secip yokohama ve mickey i snow da secmissin bence mickey in atz sine bi bak

Ynt: Jeep Patriot Lastik Yardım

İnternette baktım ama mickey atz ye rastlamadım...jantları orjinal kullanayım diorum hem tipi hoşuma gidiyor hem daha fazla masraf açmayayım.
Mickey atz yi bulabilirmiyiz acaba tr da?

İnceledim deseni gayet güzel, çok şık lastikler gerçekten...hocam bulma konusundayardımcı olabilirseniz çok memnun olurum

Ben de yurtdışı forumlarında rastlamıştım birkaç araca mickeyli. Çok şık duruyor patriotla. Mt yoltutuşunda problem yaratabilir asfaltta gibi geliyor, bir de yakıttavan yapar gibi. Fikrinizi öğrenebilirmiyim?

acikcasi ben kullanmadim ama kullanan kare kasalari gordum wj ve patriotlarda gordum bence cok yakisiyo yakit durumu ne olur bilmiyorum mt yuksek hizlarda sikinti yaratir dogrudur.ama yukseltmissin arabayi at lastik aldiktan sonra arazi sartlari hosuna gider bide mt lastik alma sonra :smiley: iyi dusunuo karar ver derim ben

gelmeden once bi ara mickey tomphson az var ebatini soyle belki farkli bi boy onerirler zaten yukseltmissin araci daha da yukselir guzel durur,bir sonraki duragin snorkel ve vinc olacak demedi deme :smiley:

üstad şimdi döndüm bahçeşehirden, Mickey 245/70/17 stz bulabildik... stz için fikriniz nedir

stz yagmur lastigidir diye biliyorum kuru arazide de is gorur,taktirip bi baksaydin nasil duruyor diye,ayrica orda baska markalarida satiyorlar goodyear gibi lassa gibi keske gitmeden arayip getirtseydin o lastikleride deneyip gorurdun nasil durdugunu zaten bu markalar arasinda cok ucurum olucagini zannetmiyorum hepsi kaliteli lastikler fiyatlari yakin hepsinin size araciniza yakisicak bi lastik bulmak kaliyo bence.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri