Jeep'lerimiz Daha Ne Kadar Ucuzlayacak?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ayhanayhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 41
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,884

jeep lerimiz fiyatı daha nereye kadar düşer

• 20000

Kullanılan: 3 6.3%
  • 15000

Kullanılan: 5 10.4%
  • 10000

Kullanılan: 13 27.1%
  • 5000

Kullanılan: 4 8.3%
  • düşünmek bile istemiyorum

Kullanılan: 23 47.9%

• Kullanılan toplam oy
    48

ayhanayhan

ARAMA KURTARMA m 05363764328459832..
Yer
..
Geçen sene 25.000 tl olan jeep bu sene 20000 tl ...15000 tl olan jeep 10000 tl şimdi satıp buralardayken 1 sene jeep siz kalıp 5000 tl den alırmıyız NEDERSİNİZ?????? YADA BİZ JEEP SİZ KALAMAZMIYIZ

Etiketler

Ynt: Jeep'lerimiz Daha Ne Kadar Ucuzlayacak?

hsbasar' Alıntı:
Bu durumda sizinki için fiyat biçilemiyor. biçilemiyen fiyatta düşemiyor demektir ;)
Selamlar Sedat bey Cok ugrasdik vakit harcadik bi dunya para harcadim Simdi satayim desem komik rakamlar vericekler Bana yetiyo memnunum Sagolsun :smiley: Allah sattirmasin.....Hepimiz kazasiz belasiz binelim ...

Ufuk bey sizi gayet iyi anlıyorum. Ben de aynı şeyi vosvos ta yaptım. Benim vosovsa harcadığım para ile şimdi 5 tane normal durumdaki vosvos alınır.
Ama onun verdiği keyif yeter. Umarım hiçbir zaman satmak durumunda kalmayız onları.

Bir de şunu açıklamak istiyorum. Hangi araç değer kaybetmiyorki. 2003 yılında sıfır aldığım bir binek aracı 2006 da satarken 12 000 lira kaybetmişti. 2006 da 37 000 liraya aldığım toyota corollanın şimdiki değeri 25 000 lira, demekki bir 12 000 daha kaybettim. Buna paralel olarak her türlü jip te değer kaybediyor. Ben de bundan sonra elimdekileri sonuna kadar kullanmaya ve sık araç değiştirmemeye karar verdim. Araba işi yakında evdeki buzdolabına dönecek. Yani ilk ve son sahibi aynı olacak birçok arabanın.

Ufuk bey sizi Jeep çok güzel (Maşallah). Gezilerdeki fotoğraflarını keyifle takip ediyorum.

DİKKAT ÇEKMEYİ SEVMEM ;) ama nereye park etsem bakıyolar hoşş.. amaaa ucuzlayıp herkesin JEEP ii olursa dayanamam :'([attachment=1]

12028301 912080 0iu3293

Bence siz avatardaki halini hiç bozmayın, eklediğiniz fotoğraftaki gibi olursa bakarlar tabi, bakarlar hemde nazar ederler.

jeep in fiyatları çok düştü 12-13.000 e bile var. bazen bende düşünmüyor değilim hani bir jeep sahibi olmak. ama durumu biraz daha toparlamak gerek belki seneye Allah nasip ederse. Kazasız belasız sürüşler diliyorum tüm gezenbilir ailesine.

sadece şu ara kriz olduğu için düştü fiyatlar piyasa toparlanığında bence jeeplerini s atanlar çok kayalara vurur başlarını :smiley:) aslında bide şu var araçların özelliklerine göre fiyat var 7 milyarada cj var 40 milyarada 12 milyarada gc var 50 milyarada birazda böyle düşünmek lazım artık türkiyede jeep biniçileri araçları ile yaptıkları ile ha ettiği yere geldi sayılır bilgilendler zevini tattılar jeep bi hastalık derim ucuzlasada pahalıda olsa jeep biniçisi belli :smiley:) fiyatlar daha düşeçeğini sanmıyorum açıkçası

şimdi sizi bilmemde ben çirkinim ;D ;D benden çok jeep im dikkat çeksinde arada bende sebepleneyim ::smiley: ;D ;D

bakış açınız...! Siz bence gelin vazgeçin Jeep i öne sürene kadar kendinizi öne çıkın, çirkinlik güzellik o kadarda kaale alınacak şeyler değil önemli olan dolu olanın yansıttığıdır güzellik:smiley:)

...ucuzlayıp herkesin JEEP ii olursa dayanamam. Neden diye sorduğum buydu ucuzlasın ki gerçekten jeepe sahip olmak isteyenler alsın öle sepeplenmek için değil dağ bayır dolaşabilmek kendini mutluedebilmek için...................:smiley:))

bende aynı fikirdeyim ne kadar makul fiyat olursa o kadar asıl amacıyla kullanılır. şu anda genellikle şehir içi kullanılıyor. Yani çoğu hakkını verecek kullanıcılarda değil.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.