Jimny Mi Cherokee Mi?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan batuhan4141 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,855

batuhan4141

Yeni Üye
Herkese merhaba 21 yasindayim univeriste ogrencisiyim. Cok kararisizim 17.000 butcem var. Ama karar veremiyorum tanidiklarim tavsiyesiyle jimny diyolar dagda bayirda sikinti yaratmaz az yakar diyolar sizce hangisi. Ve fazla jimny saticisida bulamiyorum internette. Yardimlarinizi bekliyorum

Etiketler

Ynt: Jimny Mi Cherokee Mi?

. Cok kararisizim 17.000 butcem var.

arabanın fiyatı 15bin'i geçmesin nasıl olsa biryerden bir masrafı çıkar. Yani cheroke kafadan elendi yıllık vergisi bile bütçeyi alt üst eder, yakıtından bahsetmeyelim bile..

Jeep icinde cok dusuk masrafinin altindAn kalkamaz o parayla en azindan yuruyen bi jimny alirsa daha masrafsiz diye tavsiye ettim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

17bıne temız bı samuraı alınabilir anca, yada çöp modunda bi jimi alıp her hafta 1000tl tamirciye verilir.

Hilux :smiley:

Şaka bi yana, öğrenvi jimny ile çok rahat gezer. Ancak 20binin üzerinde fiyatları. Niva da alternatif olabilir, görüntüsünü severseniz.

Ben hilux kullanıyorum memnunum, jimny kullanan arkadaşım var şehir içi dışı sürekli geziyor o da memnun. Ama jeep i olup sürekli gezmek bütçeye zararlı olabilir :-o

jeep i olup sürekli gezmek bütçeye zararlı olabilir :-o

lpg takınca zararlı olmuyor, ama ben yeni kuzukiye takmadım motor uyumsuzmuş... aslına bakarsanız yeni araçların çoğu uyumsuz ama yine de alıp takıyorlar sonra da 40bin km sonra subaplar gidiyormuş. Hesapladım yakıt farkından 6000 ytl tasarruf edip onun yaklaşık 2 bin ytl'sini lpg sistemine bir o kadar da motor tamirine veriyorsunuz (tahminen tabi), bu rakkamlarla (tabi doğruysa) sonuç: 2000 ytl tasarruf(!). değmez biraz daha az gezelim dedim:smiley:

Bende genelde belediye otobüsü kullanıyorum, hilux um dizel ona yapacak pek bişey yok.

Şu da var, araba az yakarsa daha çok gezerek tamamlıyor insan. En azından benim gbi keyfü kullananlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR