Kaliteli Kamp Alanı Bilen???

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan baturalpoghan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,683

baturalpoghan

Yeni Üye
Yer
Bakırköy
Selam arkadaşlar,

Şirket müşterileri için bir kamp etkinliği planlıyorum, bunun için de çok kaliteli bir kamp alanı araştırıyorum, hatta tabiri caizse biraz lüks olabilirse güzel olur. Lüks derken zaten genel olarak çadırlarda kalınacak, ancak 7/24 sıcak su, çok temiz tuvaletler, içinde şarap, barbekü, balık tutma, ateş yakma, kano, ok atma, çadır kurma vb. outdoor aktivitelerin yer aldığı ve araya kum sürüşünün de dahil edilebileceği bir şehirden uzaklaşma turu planlıyorum. Yönlendirebileceğiniz alan var mı?

Etiketler
Selam arkadaşlar,

Şirket müşterileri için bir kamp etkinliği planlıyorum, bunun için de çok kaliteli bir kamp alanı araştırıyorum, hatta tabiri caizse biraz lüks olabilirse güzel olur. Lüks derken zaten genel olarak çadırlarda kalınacak, ancak 7/24 sıcak su, çok temiz tuvaletler, içinde şarap, barbekü, balık tutma, ateş yakma, kano, ok atma, çadır kurma vb. outdoor aktivitelerin yer aldığı ve araya kum sürüşünün de dahil edilebileceği bir şehirden uzaklaşma turu planlıyorum. Yönlendirebileceğiniz alan var mı?
Nerelere gitmek istiyorsunuz???

Datça / Aktur Camping
Burhnaiye / Ören Altın Camping

Benim favorilerim buralar. Bir de Marmaris Boncuk koyu Camping için iyi şeyler söylüyorlar ancak ben gitmedim.

1-Manavgat Bogaz Kamping
2-Silivri Semizkum Kamping Istanbul
3-Anamu Pullu Orman Kampi
4-Gumuldur daniz ati Motel-Kamping
5-Akcakoca Tezel Kamping
6-Alanya Incekum orman kamping

Daha bircok kampingler var,fakat siz nerelere gitmek istersiniz?? Slml.

Selam arkadaşlar,

Selam arkadaşlar,

Şirket müşterileri için bir kamp etkinliği planlıyorum, bunun için de çok kaliteli bir kamp alanı araştırıyorum, hatta tabiri caizse biraz lüks olabilirse güzel olur. Lüks derken zaten genel olarak çadırlarda kalınacak, ancak 7/24 sıcak su, çok temiz tuvaletler, içinde şarap, barbekü, balık tutma, ateş yakma, kano, ok atma, çadır kurma vb. outdoor aktivitelerin yer aldığı ve araya kum sürüşünün de dahil edilebileceği bir şehirden uzaklaşma turu planlıyorum.Yönlendirebileceğiniz alan var

Türkiye de böyle bir kamp alanı olduğunu zannetmiyorum.yukarıda yazılan kamp alanlarının hemen hemen hepsine gittim ama beklentilerinizi karşılayacak yerler değil.

Selam arkadaşlar,

sorunuzu sormus yanıtları almıssınız, peki sizin deneyim nasıl gecti ? nereleri tercih ettiniz? nasıl buldunuz ? bilgilendirirseniz seviniriz.

sorunuzu sormus yanıtları almıssınız, peki sizin deneyim nasıl gecti ? nereleri tercih ettiniz? nasıl buldunuz ? bilgilendirirseniz seviniriz.
istanbul sınırları içerisinde bir etkinlik planlamıştık, ancak istediğim özellikte yer bulamadım elbette. Zaten etkinlik iptal oldu sonrasında.. Araştırdığım Şile'de saklıkoy var hizmetleri orta sınıf olan orayı önerebilirim. Çatalcada birkaç yer vardı.
Genel olarak şu kanaate vardım en iyi kamp alanı kendin keşfettiğin alandır. Bir bidon su olsun her şey halloluyor :smiley: Arkadaşlarımla kamp yaparken de 4x4 araçlarımızın gittiği rotalar üzerinde sakin sessiz tenha ve temiz alanlarda kamp yapıyoruz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri