KAMP ALANI

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ertas_burak Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,548

BİR KAMP ALANINDA OLMAZSA OLMAZLARIMIZ NE OLMALI

• ÇADIR BUNGALOW

Kullanılan: 0 0.0%
  • ULAŞIM&TEKNOLOJİ

Kullanılan: 1 6.7%
  • YİYECEK&İÇECEK

Kullanılan: 1 6.7%
  • DOĞAL GÜZELLİK

Kullanılan: 13 86.7%

• Kullanılan toplam oy
    15

ertas_burak

Yeni Üye
Yer
KOCAELİ
Merhabalar,

Öncelikle sizlerden gelecek görüş ve düşünceler benim için altın değerinde olup gerçekleştirmek istediğim hayalimde önem arz edecektir.
ilk mesleki deneyimim yaz mevsimlerinde tatil yörelerindeki çalışmalarımı saymaz isek T.S.K da sözleşmeli komd.uzman çvş olarak G.doğuda gönüllü olarak görev yaptım istifa ettikten sonra ise yaklaşık üç yıldır özel bir liman da çalışmaktayım boş zamanlarımı doğa sporları ile geçirmekteyim artık kendi işimi yapmak istiyorum sevdiğim işi , kocaeli nin karadeniz sahillerinden birinde bir kamp alanı işletmek tabi kısmetse , bunun için de sürekli araştırma yapıyorum ve siz değerli doğa tutkunlarının da düşünceleri benim için çok önemli tabi ki kendimce de planlarım var bunların en başında ödün verilmeyecek ve çoğu kamp alanının eksiklerinden biri ortak kullanım alanlarının temizliği betondan arındırmak v.b. görsel kirlilik yapacak mataryel kullanmamak ileriki zamanlarda proje olarak hazırlayıp burada paylaşmak istiyorum ve sonrası icraat . yorumlarınızı bir bir notlarıma ekleyerek bu oluşumda katkı sağlayacaktır burada zaman ayırıp yazımı okuyan ve değerli yorumlarını benimle paylaşan tüm form üyelerine peşinen teşekkürlerimi sunarım.

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR