Kamp Aracımız 1989 Model Ford Transit "wall_e"

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan smlhyk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,287

smlhyk

Kamp II
Yer
Ankara
Her şey yolunda giderse 17 ve 10 yaşlarındaki iki oğlum ve ben bu araç ile Karadeniz bölgesini gezmeyi düşünüyoruz. Araç 2.0 benzinli Urfa Birecik’te ambulans olarak görev yapmış 29 bin kilometrede iken (tabii ki doğruluğu bilinmiyor fakat satış belgesinde 29 bin yazıyor) ihale ile satılmış. Şahıs olarak ikinci sahibiyiz. Bizim verdiğimiz adıyla sevgili WALL_E'miz.

D

Ofr

Gndz

Gndz

Gece1

Etiketler

Ynt: Kamp Aracımız 1989 Model Ford Transit "wall_e"

İhtiyaca göre çözüm olmuş. Güle güe kullanın.

Hasan

Muhtemelen 7 temmuzda Ankara'dan yola çıkıp Kızılcahamam Güvem de bir gün kalıp Ilıca şelalesine geçeceğiz bir veya iki gün de orada kalıp Karadeniz sahiline ulaşalım diye düşünüyoruz. Karadeniz sahiline ulaştıktan sonra prosedürleri bilmiyoruz ama gözümüze hoş görünen yerde kalmayı planlıyoruz.

Aşağıdaki tuvalet çadırından veya benzerinden Ankara'da nereden bulabilirim bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. (Decathlon da görmüştüm İnternet sitesinde kalmadı gözüküyor )

Tuvalet

http://www.decathlon.com.tr ankara kentpark ta şubesi var orada bulabilirsiniz.
ben bodrum ortakentteki mağazada 2 gün önce gördüm.

Sn asiltürk teşekkürler decathlon da bende görmüştüm onun altı ve üstü açıktı bulabilirsem resimde olanı alayım diye düşündüm fakat bu arada Ankara decathlondaki bitmiş

aynısı değil de benzeri n11 veya hızlıal.com'da vardı.

Fiyat farkı var mıydı hatırlamıyorum.

Sn olguncandan teşekkürler İnternetten büyük marketleri takip ediyorum ve bildiğim av bayilerine de baktım fakat benim bilmediğim av bayilerinde veya sanayi bölgelerinde satıldığını gören Ankaralı arkadaş olmuştur diye buraya yazmıştım. Maalesef İnternet'ten alışverişe bir türlü sıcak bakamadım.

Linkte yeralan firmadan net üzerinden katlanır koltuk almıştım sorunsuz teslimatı gerçekleşti stoklarında olmayan soalr duş için ise tel görüşmemeizin ardından ücret iadesini yaptılar. Sorunsuz alışveriş yapabileceğinizi düşünüyorum. Ürün için öncelikle telefon ile görüşüp stok teyidi almanızda fayda var web de stok durumları güncel olmayabiliyor...
Kalın sağlıcakla

http://www.everestoutdoors.com/urun/and011-kamp-tuvalet-cadiri_2302.aspx

yugun' Alıntı:
Güzel geziler dilerim.
Teşekkürler

carpediem69' Alıntı:
Linkte yeralan firmadan net üzerinden katlanır koltuk almıştım sorunsuz teslimatı gerçekleşti stoklarında olmayan soalr duş için ise tel görüşmemeizin ardından ücret iadesini yaptılar. Sorunsuz alışveriş yapabileceğinizi düşünüyorum. Ürün için öncelikle telefon ile görüşüp stok teyidi almanızda fayda var web de stok durumları güncel olmayabiliyor...
Kalın sağlıcakla

http://www.everestoutdoors.com/urun/and011-kamp-tuvalet-cadiri_2302.aspx
Saolun

smlhyk' Alıntı:
Sn olguncandan teşekkürler İnternetten büyük marketleri takip ediyorum ve bildiğim av bayilerine de baktım fakat benim bilmediğim av bayilerinde veya sanayi bölgelerinde satıldığını gören Ankaralı arkadaş olmuştur diye buraya yazmıştım. Maalesef İnternet'ten alışverişe bir türlü sıcak bakamadım.

Bu sitelerden bizzat kendim alışveriş yaptım. Herhangi bir sorun yaşamadım.

Başka yerde bulamazsan almanı öneririm. Bir sıkıntı olmaz.

Hatta portatif wc alacaksan, thedford markanın en iyisi olduğu söylendi.

En hesaplısı da, rastgeleav.com adresli sitedeydi (ondan da aldım)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri