Kamp Arkadaşı Arıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yesilyasa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,263

yesilyasa

Özgürce yaşa!
Merhabalar,

Antalya veya Bilecik şehirlerinde Mayıs-Temmuz arası kamp yapmak istiyorum. Muhtemelen 4x4'ümle buralara gideceğim. İstanbul'dan hareket edeceğim. Doğasever bir kaç arkadaşla birlikte gitmek isterdim. Yaş, cinsiyet, din ayrımı yapmam benim için önemli olan, çevreye ve insanlara saygılı olması yeterlidir. Bakınız bu benim blog'um: yesilyasa.blogspot

http://yesilyasa.blogspot.com.tr

Etiketler
Ynt: Kamp Arkadaşı Arıyorum

Merhaba
Bende Mayıs tan sonra motorsikletimle kamp yapabileceğim seyahatlere çıkmayı düşünüyorum.
Ancak Bursadan pek uzaklaşabileceğimi sanmam. Kamp arkadaşınız olabilirim.
Önlü arkalı fitifiti gideriz zira benim motorumun yüksek hıza çıkma gibi bir lüksü yok. Kabul edersenize gayet tabi :smiley:
Bize katılmak isteyecek başka gezginlerde olacağına eminim.

Merhaba.
Ben Bilecikliyim fakat Eskişehir'de okuyorum. Eğer Bilecik'e gelirseniz size katılabilirim. Eğer katılamazsam bile Bilecik ile ilgili yardımcı olmaktan memnun olurum.

Merhaba Arkadaşlar,

Ağustos ayı ikinci haftası(9-17 arası) geziyi düzenleyebilir miyiz? İstanbuldan hareket, Bilecikte ben bir arazi almak istiyorum. Yakınında baraj gölü var. Orada bir gün takıldıktan sonra Antalya Finike, Kaş, Fethiye ve Bodrum bölgelerinde genel isteğe göre 3-5 gün kalınıp sonra çanakkale üzerinden ( dinlenmek için belki bir gün de Balıkesir civarında kalınabilir) istanbula Dönüş şeklinde olabilir. Fikirlere açığım...

Bende çok gelmek isterim ama daha önce hiç böyle bir geziye çıkamadım çok istememe rağmen. neler gerekli malzeme tam olarak acaba

Merhabalar, benim de tecrübem yok. Forumda malzemelerle ilgili tavsiyeler var. Güzergah hakkında yorum yapacak olan var mı? Bilecikli arkadaş acaba orada nerede kamp kuruluyor biliyor musunuz? Siz de katılabilecek misiniz?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri