Kampçılar için İndirimli Çadır; Lafuma Alpine 3 Çadır 4 Mevsim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TezMertek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,707

TezMertek

Zirve
Yer
İzmir
Merhaba Arkadaşlar ,

Nette Gezerken gözüme ilişen bir ilanı sizlerle paylaşayım dedim.

3 adet Alimunyum Pollü ve çift girişli çift tenteli 4 mevsim bu çadırı mutlaka görmelisiniz bence.

[attachment=1]

Lafuma’nın bu sene ürettiği zorlu doğa şartlarında hızla kurulabilen sisteme sahip 2+1 pollü 4 mevsim dağcılık çadırı özellikle fiyatı ile dikkati çekiyor.

İç tente, dış tente ile birlikte kurulduğundan rüzgar altında da çadırı rahatlıkla kurabilirsiniz.

Alüminyum çadır polleri soğuk ve rüzgarlı koşullarda zorlanmaz.

170 cm iç genişliği sayesinde 3 kişi çanralarıyla bile rahatlıkla çadıra sığabilir.

Çadırda hem önde hem de arkada iki adet kapı olduğundan hem havalandırma hem de giriş çıkış rahatlıkla sağlanabilir.

Bagajlardan biri üçüncü pol tarafından büyütüldüğü için rahatlıkla çantalar veya fazla malzemeler istiflenebilir.

Dış tentedeki kar etekleri sayesinde rüzgarlı şartlarda çadırın iki tentesi arasına kar süpürülmez.

Dış tente 3000 mm, çadır tabanı 10000 mm su sütunu basınca dayanıklı polyester ripstop kumaştan üretilmiştir.

Dış tentede ve tabandaki tüm dikişler su geçirmemesi için arka tarafından bantlanmıştır.

Çadır içindeki cepler ufak tefek malzemelerinizi çadırda kaybetmenizi engeller.

Çadır kazıkları ve gerdirme ipleri paketin içinden çıkar.

Çadır kuruluş ;
[attachment=2]

Çadır Ölçüleri;
[attachment=3]

Çadırı On-line satın alabilmek için ziyaret etmeniz gereken link;
http://www.adrenalinoutdoor.com/productdetails.asp?ProductTypeID=239#

Lafuma Alpine 3

1386b

Ller

Etiketler
Ynt: Kampçılar için İndirimli Çadır; Lafuma Alpine 3 Çadır 4 Mevsim

Murat bey bilgilendirme için teşekkürler,çadır açıklamasında yazan

"Lafuma’nın bu sene ürettiği zorlu doğa şartlarında hızla kurulabilen sisteme sahip 2+1 pollü 4 mevsim dağcılık çadırı özellikle fiyatı ile dikkati çekiyor." Açıklaması sanırım çadır stoklara girdiği sene yazılmış ve sonra güncellenmemiş, çünkü sayfanın solundaki kullanıcı yorumu 2007 tarihli.

:smiley:

Büyük ihtimalle çadırın ilk üretim yılı 2007.
Benim kullandığım Rhino U-400 ü bile ben 2005 yılında 190 dolara almıştım.
Şimdi bile aynı modeli bu fiyata alamıyor + bulamıyorum.

Lafuma'nın 2 kişilik 4 mevsim çadırı olan Manta 2 modelini almak istiyordum. Alpine 3 indirimde olduğu için bu çadırı aldım ve 1 yıl içersinde 4-5 kere kullandım, gayet güzel.

Çadır fiyatı hakkında bir miktar göremedim.
verilen linkde açılmıyor fiyatı bilen var mı ?

rdvanerman' Alıntı:
Çadır fiyatı hakkında bir miktar göremedim.
verilen linkde açılmıyor fiyatı bilen var mı ?

Link açılmıyor çünkü kampanya biteli çok olmuş. İlk mesajın tarihinden de belli zaten eski olduğu ;)

Ben sordum mevcuttu ayrica denedim link aciyor bu cadirlar tum pickuplara oluyor diye biliyorum

Bende de bu çadırdan var ama zorlu şartlar için olduğunu pek sanmıyorum. Nitekim büyük bir çadır ve kış kamplarında hantallık yaratıyor. Ayrıca pollerden biri patladı saatte 100 km rüzgara dayanamayıp. Yani kış tırmanışı için daha küçük ve rüzgarı kesebilen bir çadır tavsiye ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR