Kampta Sıkılmamak için Yapılması Gerekenler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ishak77 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,993

ishak77

sınırlardaki yaşamlar
Yer
başakşehir
bazen bizim arkadaşları kampa götürüyorum

ya napcaaaaz burda diyenler oluyor

ne önerirsiniz bu arkadaşların sıkıntısını gidermek için

Etiketler
Ynt: Kampta Sıkılmamak için Yapılması Gerekenler

cesitli oyunlar(monoply-pişpirik) olur puzzle olur gittiginiz yöreyle ilgili kitaplar olur olur olglu olur agaclardan biseyler olyun kasıktı cataldı tamamen yaratıcılıgınıza kalmıs

Merhaba arkadaşım...
Arkadaşlarınla doğa yürüyüşlerine çıkabilirsin,onlara doğanın tertemizliğini,sessizliğini,güzelliğini yaşatabilirsin.Eğer bunların farkında olamıyorlarsa onları bırak şehirlerine,sanada engel olmasınlar.

IMG 0733

ishak77' Alıntı:

Valla bence doğada olmak bile başlıbaşına bir eğlence kaynağı, ne yalan söyliyeyim bende bir ara gaza getirip milleti götürüyordum kamplara bu soruyla karşılaşınca çok sinirim bozuluyorda ayrıca üzülüyordum doğada olmaktan neden zevk alamaz diye soruyordum kendi kendime. Ben eğer kamp yerim bir nehire denize falan yakınsa onu izleyip kahve içerken bile eğleniyorum. Gerçekten kamptan, doğadan zevk alan kimseyi bulamadığımdan (ki hatta bir ara yahu bir ben mi seviyorum doğayı şu dünyada dediğim bile oluyordu) çoğunlukla köpeğimle tek başıma gidiyorum artık kampa. Eğer arkadaşlarınla gittiğinde sıkılıyorlarsa en iyisi kart oyunlarıdır hem her yerde oynanır hemde rakabet kızıştımı zevk verir. Doğa yürüyüşleride zevk olabilir ama bazı tipler var "aman dağ taş hep aynı falan diyor işte o zaman benimde şalterler atıyor..."

Sonuna kadar katılıyorum the nort face kardesim bende manzaraya bakıp saatlerce oturabilirim 1an bile sıkıntıya dusmem ama ormandaki minacık bocukten tıksınenler benide deli ediyor.

Survivor_Man' Alıntı:
Sonuna kadar katılıyorum the nort face kardesim bende manzaraya bakıp saatlerce oturabilirim 1an bile sıkıntıya dusmem ama ormandaki minacık bocukten tıksınenler benide deli ediyor.

Valla abi benim yaş 19 kendimi bildim bileli böyleyim ben, hani bazıları vardır şehirde yıllarını geçirir de sıkılır doğaya döner yok ben öyle de değilim. Canım sıkılmasın güzel vakit geçireyim diye gitmişim kampa yani, zaten kampın kendisi eğlence benim için. Dediğim gibi ben bir ara kendi kendime bu forumu bulana kadar en azından bir ben mi böyleyim diyordum kendime. Doğayı seven adamı doğayı seven anlar benim arkadaşa önerim bence sen kendin gibi doğayı sevenleri bul kamp o zaman daha güzel geçecek kamptan hoşlanmayan biriyle kampa gittiğinde yanındakini neşelendirmeye çalışmak kadar sıkıcı bişey yok. Tecrübeyle sabit bu dediğim...

Her elemana bir iş ver.
Biri odun toplasın diğeri odunları testere veya balta ile parçalasın.
Bir başkası kamp ocağını taşlarla düzene soksun.
Bir diğeri çay suyunu hazır etsin.

Ohho bir sürü iş var. Matlara uzanıp ense yapmadan önce.
;D

the north face' Alıntı:
Valla bence doğada olmak bile başlıbaşına bir eğlence kaynağı, ne yalan söyliyeyim bende bir ara gaza getirip milleti götürüyordum kamplara bu soruyla karşılaşınca çok sinirim bozuluyorda ayrıca üzülüyordum doğada olmaktan neden zevk alamaz diye soruyordum kendi kendime. Ben eğer kamp yerim bir nehire denize falan yakınsa onu izleyip kahve içerken bile eğleniyorum. Gerçekten kamptan, doğadan zevk alan kimseyi bulamadığımdan (ki hatta bir ara yahu bir ben mi seviyorum doğayı şu dünyada dediğim bile oluyordu) çoğunlukla köpeğimle tek başıma gidiyorum artık kampa. Eğer arkadaşlarınla gittiğinde sıkılıyorlarsa en iyisi kart oyunlarıdır hem her yerde oynanır hemde rakabet kızıştımı zevk verir. Doğa yürüyüşleride zevk olabilir ama bazı tipler var "aman dağ taş hep aynı falan diyor işte o zaman benimde şalterler atıyor..."

+ 1

yanlız gitmeyi tercıh ediyorum. ne anlıyorsunuz her yer taş toprak diyenlerden dolayı.

" Bilmem kaç sene sonra mezarda yatarken yabancılık çekmemek için kamplara gidiyorum. Buyrun sizde eşlik edin " diye yanıt verin hocam.

TezzMertek' Alıntı:
" Bilmem kaç sene sonra mezarda yatarken yabancılık çekmemek için kamplara gidiyorum. Buyrun sizde eşlik edin " diye yanıt verin hocam.

;D ;D iyimiş

ishak77' Alıntı:

Böyle durumlarda, benim imza ve adres bilgilerimin en altındaki düstur geçerli oluyor... :smiley:

Sıkılmak mı ? Dagda ya da kampta mı ?

Bunula ilgili sayfalarca yazabilirim o derece..O ne anlıyorsunuz dagdan taştan diyen insanlara sormak lazım ,

Siz Kaçkar'a nazır,gürül gürül akan derenin kenarına kurdugunuz çadırın önüne matı atıp,elinizde kendi ocagınızda pişirdiğiniz kahveyi yudumlarken insanın yaşadıgı tarifsiz hazzı hiç yaşadınız mı ?! diye.. :smiley: Ya da aynı günün akşamında sanki uzansanız tutacakmışsınız gibi olan yıldızlara göz kırptınız mı ?! Sormak lazım ne derlerdi acaba ? :D

Mesela hava patladıgında bazen günlerce zirve yapmak için bekleyip çadırın içinde kalıyorsun..Tamam kabul kulaga çokta hoş gelmiyor lakin herkesin tulumunun içinde çekirdek yediği,pişti oynadıgı, kakara kikiri yatıgı bir ortamda sıkılmakta neymiş... :D Bilmiyorum ya belkide ben yada bizler yanlış yerden bakıyoruz olaya..

Mesela evin bir odasına dağ,orman,nehir,göl manzaralı duvar kağıtları kaplatılır oraya kamp atılır sıkılınca salona geçilir. işin başında sıkılınca ne yaparım diye düşünenler için bence iyi proje

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri