Kara Teqe Mi Aldim..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan epsl20 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,059

epsl20

qarateqe
Yer
denizli
1 hafta önce discovery 2 v8 2001 siyah aracımı aldım çok şükür. yapıcaklarımı ve alıcaklarımı sizinle paylaşıp bilgi almak istedim. lütfen degerli yorumlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.

Araca ön arka sactan tampon yapıcam. Önde vinc. karter koruması depo koruması olucak inş.

toplamda 4inc yükseltme istiyorum. (2 inc var ilave veya direk 4inc yapıcam ama nasıl bir bilgim yok) get veya takoz tarzı yapılabiliyormus ama bilgim yok bilgisi olan varsa memnun olurum.

Üstüne sepet ve cadır almak istiyorum ama cadır tipine karar veremedim. Polyester dökme olanlar var direk yukarı acılan bırde merdivenli 2 katlı olanlar var. yanında yan açılan branda almak istiyorum.

İçerde webosta istiyorum bu konu hakkında çok bilgim yok.

Eksos için aç kapa egzoz mu yapayım yoksa katalizorleri mi iptal edeyim. bilemedim aracım v8 nasıl olucak düşünüyorum. yada güzel bir ses için katalizorden sonra sadece bir düz boru orta susturucu iptal mi edeyim bilemedim.

Ön görüntüyü yeni kasa far panjur ve gündüz ledleri almak istiyorum.

yeni dodik yeni lastik almak istiyorum ama geniş lastik istiyorum. ölçülere bakmam lazım

park etmek biraz sıkıntı onun için geri görüş kamarası veya park sensoru takmak istiyorum.

Arkada tup var prins marka ama küçük zırt pırt gaz almak zor oluyor buna bir çözüm üreten var mı acaba ? araştırmalarım devam ediyor.

yakında araç resimlerini yükleyip sizinle paylaşacagım şimdiden çok teşekkür ederim.

Etiketler
20150815 151517 resized
20150816 164049 resized
20150816 193534 resized
20150816 193559 resized
20150816 193912 resized
20150816 193918 resized
20150816 200844 resized
20150816 200852 resized
20150816 200926 resized

Port bagaj tarzında çadırlar var yerli üretim olanlar bunlarla ilgili yardımcı olabilecek var mı veya kullanan ölçüleri standart mı?

ÜZERİNDE 2 İNC YUKSELTME VAR AYRICA ELİMDE ESKI SAHIBINDEN ALINMA 4 YAY DAHA VAR AMA INCLERINI BILMIYORUM UZERINDEKINDEN 2 BOGUM DAHA FAZLA ALTINA TAKOZ BESLEYEREK YAPABİLİRİM ASLINDA. SİZİN ARACINIZDA NE KADARLIK YUKSELTME VAR.

ÜZERİNDE 2 İNC YUKSELTME VAR AYRICA ELİMDE ESKI SAHIBINDEN ALINMA 4 YAY DAHA VAR AMA INCLERINI BILMIYORUM UZERINDEKINDEN 2 BOGUM DAHA FAZLA ALTINA TAKOZ BESLEYEREK YAPABİLİRİM ASLINDA. SİZİN ARACINIZDA NE KADARLIK YUKSELTME VAR.
Benim araç 2003 Td5. 18 jant orjinal lastikleriyle tamamen standart kullanıyoruz. Yükseltme yok. Günlük kullandığımız ve sadece tatillerde, hafta sonundaki vs gezilerimize fazlasıyla yeterli. Sadece yükseltme olmadığından ötürü ön-arka diff korumaları, şanzıman koruyucusu ve yakıt tankı koruyucusu taktım.

Konusu burada:

Yeni Aracımız 2003 Land Rover Discovery 2 Td5

Aracınız hayırlı olsun. Çok güzel maşallah. Bende umut gibi düşünüyorum. Neden daha fazla yükseltme istiyorsunuz ? ağır offroad mu yapmak istiroysunuz ? zira daha fazla yükseltme şafta kadar giden değişiklikleri zorunlu kılacak. Yakıt artacak. uzun yol daha bir zor olacak vsvsv. daha çok şey söylenebilir :smiley:

Çok teşekkür ederim. Agır offroad yapmayacagım amacım kamp aracı yapmak ama birazdaha yükseltsem daha rahat olucak. Kamp amacımla sepet ve cadır alıp altında zarar görecek yerleri saglamlaştıracagım. yakıt konusunda su anda tüpte şehir içinde 42 kuruş yakıt yakmakta. lpg 1.90 tl

Ayrıca size Mtv hakkında bilgi danışmak istiyorum nasıl iskonto alıyorsunuz ne yapmamız lazım. Bu seneki Mtvsi ödenmiş durumda ama seneye lazım olucak.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.